Telefonculardan cok ucuza iPhone X almak

proixewety

Hectopat
Daha fazla  
Telefonculardan cok ucuza iPhone X almak mantıklı olur mu? 1 yıl garanti veriyorlar pil yüzdesi 80 üstü 5000-5500 TL arası fiyat veriyorlar. Ne yapmalıyım bu fiyata çok mantıklı geliyor sizce bir sıkıntısı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonculardan cok ucuza iPhone X almak mantıklı olur mu? 1 yıl garanti veriyorlar pil yüzdesi 80 üstü 5000-5500 TL arası fiyat veriyorlar. Ne yapmalıyım bu fiyata çok mantıklı geliyor sizce bir sıkıntısı olur mu?

Sıfıra iPhone SE 2020 almak daha mantıklı. Ancak iPhone X'de alabilirsiniz bu fiyata.

iPhone SE2020 1800 mAh bataryası var ve fiyatını hak etmediğini düşünüyorum. S10+, iPhone X (ikinci el) ve mi Note10 arasında kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone SE2020 1800 mAh bataryası var ve fiyatını hak etmediğini düşünüyorum. S10+, iPhone X (ikinci el) ve Mi Note10 arasında kaldım
Mi Note 10 fiyatını hak etmeyen bir telefon. Snapdragon 730G'ye Değil 5k 4k üstü bile verilmez. Onun dışında bu fiyata S10+ yerine S20 FE daha mantıklı. Ancak Android bir telefon arıyorsanız Poco F2 Pro bu iki telefondan daha iyi içinde Snapdragon 865 var. Poco F2 Pro düşünebilirsiniz.

Mi Note 10 fiyatını hak etmeyen bir telefon. Snapdragon 730G'ye Değil 5k 4k üstü bile verilmez. Onun dışında bu fiyata S10+ yerine S20 FE daha mantıklı. Ancak Android bir telefon arıyorsanız Poco F2 Pro bu iki telefondan daha iyi içinde Snapdragon 865 var. Poco F2 Pro düşünebilirsiniz.
Hocam telefonda hiç oyun oynamıyorum 144hz ekran benim için bir anlam ifade etmiyor. S10+ dynamic amoled olmasından dolayı tercih etmiştim. S20 FE modeline bakmamıştım 700tl daha pahalı ama düşüneceğim. Mi Note10 kamerası bi tık daha iyi gibi geldi ama haklısınız o işlemciye bu kadar para verilmez.

Şahsen ben tercih etmezdim. Artık ülkede telefonculara güven olmuyor. Onun yerine sıfır SE 2 alınabilir. Ben de öyle yaptım zaten. Eğer SE almak istemezseniz 11 almanızı öneririm.
SE modelini gerçekten beğenmedim Redmi note 9 kullanıyorum. Eğer SE alırsam pil konusunda çok sıkıntı yaşarım muhtemelen. 11 çok pahalı hocam ya 5500 bütçem var.

Geri
Yukarı