Telefonda aniden YouTube videosu açıldı

ahududu12

Zeptopat
Daha fazla  
Telefonumun ekranı kapalıyken bir anda YouTube videosu açıldı. Telefonumda virüs olmadığına eminim. Bilmediğim sitelere girmiyorum. Böyle bir şey neden olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Video normal sizin izlediğiniz/izleyebileceğiniz bi şey ise virüs olduğunu sanmıyorum ama random saçma sapan bi şeyse sıkıntı olabilr.

Bilgisayarda takılıyordum. Telefonum yanımda kapalıydı. Bir anda video açıldı anlayamadım. Xiaomi telefon kullanıyorum, telefonun kendi güvenlik sistemiyle taradığımda virüs bulmadı. Telefonu sıfırlamamı önerir misiniz?
Anti-malware yazılımları yükleyin. Xiaomi'nin güvenliği o konuda kötü.

Ayrıca program vs. yüklemediyseniz sıkıntı olmaz.

İşteyken telefonuma bakıp kapatıyorum bir gün kapattım cebime attım atarken parmağım parmak izi okuyucusuna çarpmış telefon cebimde SMS atmıştı video falan çekmişti 2 hafta falan önce.

Video normal sizin izlediğiniz/izleyebileceğiniz bi şey ise virüs olduğunu sanmıyorum ama random saçma sapan bi şeyse sıkıntı olabilr.
Abone olduğum bir kanaldan açıldı. Enis Kirazoğlu'nun videosuydu.

İşteyken telefonuma bakıp kapatıyorum bir gün kapattım cebime attım atarken parmağım parmak izi okuyucusuna çarpmış telefon cebimde SMS atmıştı video falan çekmişti 2 hafta falan önce.
Benim durum biraz farklı. Telefon masanın üstünde duruyordu.

Geri
Yukarı