Telefonda arkadan reklam sesi geliyor

EfeBalboa

Hectopat
Arkadaşlar ben A51 sahibiyim. Telefonda oyun oynarken arkada Yemeksepeti reklamı sesi geliyor. Arkadaki uygulamaları kapattım bir şey değişmedi. Sürekli reklam sesi geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben A51 sahibiyim. Telefonda oyun oynarken arkada Yemeksepeti reklamı sesi geliyor. Arkadaki uygulamaları kapattım bir şey değişmedi. Sürekli reklam sesi geliyor.
Telefona virüs girmiş olabilir. Sisteminizi Kaspersky ile taratın bir defa.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam o normal arkada herhangi bir uygulamada reklam çıkmıştır siz kapatsanız bile o devam eder kısacası bir bug o bende de oluyor sıfırlamayı deneyin.

Bilgisayarına virüs bulaşsa sen hemen formatmı atıyorsun ki virüs olup olmadığı bile meçhul herşeye format demeyi bırakmalısınız.
Evet ben virüs bulaşırsa direk format atarım. Bu zamana kadar hiç bulaştırmadım.
Bilgisayarına virüs bulaşsa sen hemen formatmı atıyorsun ki virüs olup olmadığı bile meçhul herşeye format demeyi bırakmalısınız.
Bunda komik bir şey mi var?

Geri
Yukarı