Telefonda fake ROM mu yüklü?

Daha fazla  
Merhaba cihazı yeni aldım, güncellemeler kısmında yeniliklere giriş yaptığımda "güncelleme kayıtlarına erişim izniniz yok" hatası alıyorum. Cihazda çalışmayan hiçbir yer yok. Fake ROM mu yüklü acaba?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2024-05-26 at 23.46.21.jpeg
    WhatsApp Image 2024-05-26 at 23.46.21.jpeg
    29 KB · Görüntüleme: 71
  • WhatsApp Image 2024-05-26 at 23.46.07.jpeg
    WhatsApp Image 2024-05-26 at 23.46.07.jpeg
    47,8 KB · Görüntüleme: 59
Merhaba cihazı yeni aldım, güncellemeler kısmında yeniliklere giriş yaptığımda "güncelleme kayıtlarına erişim izniniz yok" hatası alıyorum. Cihazda çalışmayan hiçbir yer yok. Fake ROM mu yüklü acaba?

Fake ROM yüklü olduğunu düşünüyorsanız stock ROM indirin bence.(güncelleme hatası hakkında hiçbir şey bilmiyorum.)

Download V816.0.11.0.UNREUXM - Xiaomi Redmi Note 13 Pro (EEA) - Global Stable in MiFirm bu ROM'u indirip ek güncelleme ayarları kısmından güncellersem sorun çıkar mı? Telefona daha IMEI atılmadı aldığım IMEI duruyor eğer yaparsam IMEI gider mi?
ROM fake değil.

Bu ROM'u indirirseniz bootloader kilidini açmanız lazım, açarsanız garanti devre dışı kalacaktır. Ayrıca bu fastboot ROM, yani kurabilmeniz için bir bilgisayara ihtiyacınız var, ROM'u kurarsanız telefonunuz sıfırlanır.

ROM fake değil.

Bu ROM'u indirirseniz bootloader kilidini açmanız lazım, açarsanız garanti devre dışı kalacaktır. Ayrıca bu Fastboot ROM, yani kurabilmeniz için bir bilgisayara ihtiyacınız var, ROM'u kurarsanız telefonunuz sıfırlanır.

Şu an telefonun güncelleme paketi seçin kısmından denediğimde güncelleyici hata veriyor. Güncelleme paketini seçmiyor. Eğer ROM fake değilse tekrar ROM atmama gerek yok ama "güncelleme kayıtlarına erişim izniniz yok" bu hatayı neden aldığımı biliyor musunuz?

Geri
Yukarı