Telefonda klavye ve mouse ile PUBG oynamak

Daha fazla  
Arkadaşlar ben dönüştürücü aldım o konuda sıkıntı yok ama PUBG Mobile'i sorunsuz şekilde oynamak için bazı uygulamalar gerekiyormuş.
Bunların 3. parti yazılım olduğu ve ban sebebi olduğunu duydum.

SORULAR;

Bunlar ban sebebi mi?
PUBG Mobile için önerdiğiniz bu tür bir uygulama var mı? Ve bu uygulamayı nasıl sorunsuz bir şekilde kurup kullanacağım?

NOT: Kullandığım dönüştürücüde Bluetooth yoktur.
Kullandığım dönüştürücünün linki: Tootech Type C - Usb 1x 3.0 Hub 4 BaÄlantı Noktalı Usb Ãoklayıcı 4

Evet, ban sebebidir.
Şunu söyleyebilirim, uzun kullanımda aşırı rahatsız eden bir olay kesinlikle. Uygulama 3. parti olduğu için arada bağlantı kopuyor, uygulama çalışmıyor, telefonun şarjı ne olursa olsun hemen bitiyor, ekran küçük olması sebebiyle sürekli bel ağrısı boyun ağrısı falan çekilecek dert değil. Ben olsam uğraşmam. Ama inadım inat dersen para verebileceksen octopus ya da panda öneririm. Ücretsiz yapacaksan mantis pro öneririm, aktivasyon olayı uzun sürüyor ama sonra birdaha istemiyor genelde.

Bu kadar şeyi nerden bildiğimi soracaksanız, Bizde eski topraklardanız. 2 yıllık standoff kariyerim var benim, CS 2 neymiş. :D

Evet, ban sebebidir.
Şunu söyleyebilirim, uzun kullanımda aşırı rahatsız eden bir olay kesinlikle. Uygulama 3. parti olduğu için arada bağlantı kopuyor, uygulama çalışmıyor, telefonun şarjı ne olursa olsun hemen bitiyor, ekran küçük olması sebebiyle sürekli bel ağrısı boyun ağrısı falan çekilecek dert değil. Ben olsam uğraşmam. Ama inadım inat dersen para verebileceksen octopus ya da panda öneririm. Ücretsiz yapacaksan mantis Pro öneririm, aktivasyon olayı uzun sürüyor ama sonra bir daha istemiyor genelde.

Bu kadar şeyi nereden bildiğimi soracaksanız, bizde eski topraklardanız. 2 yıllık standoff kariyerim var benim, CS 2 neymiş. :D

Bende uzun zamandır CS:GO Valorant oynadım sıkıldım mobil oyunlara falan bakayım dedim PUBG buldum zaten yüklemeyi çok düşünmüyorum çünkü 3. parti yazılım olduğu belli hiçbiri doğru düzgün çalışmıyor ve çoğu kaynakta ban sebebi olduğu yazıyor. Merak ettim sorayım dedim.😃

Zaten PC'de emülatörle oynayacağım. Belki iPad alırım rahatça oynarım zaten dediğin gibi çekilecek dert değil telefonda ekran küçük, eğilip eğilip oynayacanda boyun ağrısı falan gerkek yok. Yine de yardımcı olduğun için teşekkür ederim bu forumu inceleyen arkadaşlar anlamış olur.😃

Geri
Yukarı