Telefonda sadece belirli numaralara nasıl izin verilir?

Call Blocker - Apps on Google Play bu uygulama sayesinde; whitelist'e attığınız numaralar dışında tüm çağrıları açmadan sessiz geçiştirme ya da reddetme olanağınız var.
Not: Google Play Store üzerinde "Call Blocker" yazarak; muadil uygulamaları görebilirsin.

Son düzenleme:
Tamamdır bakacağım.
@saliholoji benim yazdığım numaralar engellenmeyecek sadece bu uygulama öyle mi?
Evet, iki sistem kullanıyoruz.
Birincisi Whitelist: adındanda anlaşıldığı gibi "beyaz liste" liste harici herkes engelleniyor,
Diğeri de blacklist o da adından da anlaşıldığı gibi "siyah liste" o liste harici herkese geçiş serbest, umarım anlatabilmişimdir.

Evet, iki sistem kullanıyoruz.
Birincisi whitelist: Adındanda anlaşıldığı gibi "beyaz liste" liste harici herkes engelleniyor,
Diğeri de blacklist o da adından da anlaşıldığı gibi "siyah liste" o liste harici herkese geçiş serbest, umarım anlatabilmişimdir.

O dediğin numaralar beyaz liste yok kanka rahatsız etmeyin engellenen numaralar var.

Kral call blocker dediğin uygulamayı indirdim de ben şimdi sadece beni arayacak kişilerin numaralarını eklemek istiyorum böyle bir şey var mı onu soruyorum.
Uygulama içerisinde bulman gerekiyor, ben 2014 yılında bile kullanıyordum vardı. Şu an IOS kullanıyorum.

Google, açıklamasında da bu şekilde var. Sen bulamıyorsun sanırım.
1634757211991.png

Yeni konular

Geri
Yukarı