Telefonda senkronizasyon sonrası virüs olur mu?

Killua0

Decapat
Merhaba, Samsung A51 telefon kullanıcısıyım. Telefonu 2 yıldır kullanıyordum ve çok fazla dosya vs. olduğu için gerekli şeyleri Samsung Account üzerinden yedekleyip telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm. Sonrasında yeniden Samsung Account oturumumu açtım ve ayarlar, rehber ve galerim geri geldi. Korkum şu yönde eğer fabrika ayarlarına sıfırlamadan önce telefonumda virüs var ise özellikle galerime gelen fotoğraflar sonrası telefona virüs bulaşabilir mi? Böyle bir şey mümkün mü? Ayrıyeten Samsung telefonun ayarlar kısmında telefonu tarat kısmı var ve altında McAfee sponsoruluğunda yazıyor. Buradan tarattım ve bir sorun çıkmadı. Sıkıntı yaşar mıyım?

Sorun olmaz, Samsung hesap senkronizasyonu servisleri yedeklemiyor bildiğim kadarıyla. Fotoğraflara da zararlı bulaşması halinde zaten galeride görüntülemede sorun yaşar ve McAfee taratmasında tespit edilirdi.

Sorun olmaz, Samsung hesap senkronizasyonu servisleri yedeklemiyor bildiğim kadarıyla. Fotoğraflara da zararlı bulaşması halinde zaten galeride görüntülemede sorun yaşar ve McAfee taratmasında tespit edilirdi.
Hocam öncelikle yanıtınız için çok teşekkürler. Mesaja baya sonra geri dönüş yapıyorum ama Samsung telefonlarda kendiliğinden bulunan McAfee antivirüsü güvenilir midir? Kesin veya kesine yakın sonuç verir mi başka bir program kullanmama gerek var mı sizce çünkü telefonla yanlışlıkla reklam vb. yerlere tıkladığım zaman direkt tarama yapıyorum ve şu zamana kadar tehdit bulamadı

Hocam öncelikle yanıtınız için çok teşekkürler. Mesaja baya sonra geri dönüş yapıyorum ama Samsung telefonlarda kendiliğinden bulunan McAfee antivirüsü güvenilir midir? Kesin veya kesine yakın sonuç verir mi başka bir program kullanmama gerek var mı sizce çünkü telefonla yanlışlıkla reklam vb. yerlere tıkladığım zaman direkt tarama yapıyorum ve şu zamana kadar tehdit bulamadı
Gerek yok, kesinlik konusunda bir şey söyleyemem fakat hiç olmamasından iyidir. Reklamlara tıkladığınızda taramaya yapmaya gerek yok herhangi inen bir dosya olmadığı sürece.

Geri
Yukarı