Telefonda "Ses için telefona izin verilmiyor" hatası

orvos

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Aşağıda gördünüz uyarıyı verdi telefonum bugün ve artık ne birilerini arayabiliyorum ne de internete girebiliyorum SIM kartı üzerinden. Yardım ederseniz çok memnun olurum.

WhatsApp Image 2021-05-25 at 19.37.16.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildirim ayarları deyince nereye gönderiyor?

Basınca hiçbir tepki vermiyor sadece bu uyarıyı veriyor telefonum Macaristan'dan almıştım eğitim gördüğüm sıra şimdi Türkiye'ye yerleştim. IMEI numaram başka cihazlara kopyalanmış gözüküyor iyice gg oldum gibi vallahi.

Gerçekten çok şaşırdım. İlk kez kurumsal bir firmadan alınan telefonun kopyalandığını görüyorum. Samsung ile iletişime geçebilirsiniz, e-posta atın ve detaylı şekilde açıklayın. Faturanız elinizde ise bir ihtimal çözüm olabilirler.
Denemekten zarar gelmez.

Gerçekten çok şaşırdım. İlk kez kurumsal bir firmadan alınan telefonun kopyalandığını görüyorum. Samsung ile iletişime geçebilirsiniz, e-posta atın ve detaylı şekilde açıklayın. Faturanız elinizde ise bir ihtimal çözüm olabilirler.
Denemekten zarar gelmez.

Ya Macaristan da olacağına dair hiçbir düşüncem yok burada telefonu bir tamirciye vermiştim tanıdık diye Adana'da çakmak plaza diye bir yer var bildiğin telefondan parça falan çalıyorlar resmen telefonu tamire verdiğinde bile. Bende tanıdık diye vermiştim meğerse adam bizide yuttu demek bu.

Ya Macaristan da olacağına dair hiçbir düşüncem yok burada telefonu bir tamirciye vermiştim tanıdık diye Adana'da çakmak plaza diye bir yer var bildiğin telefondan parça falan çalıyorlar resmen telefonu tamire verdiğinde bile. Bende tanıdık diye vermiştim meğerse adam bizide yuttu demek bu.
Ah be üstad. Kötü olmuş. :/

Yeni konular

Geri
Yukarı