Telefonda Technopat uygulaması nasıl ana ekrana koyulur?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220823-132218.jpg
    Screenshot_20220823-132218.jpg
    69,2 KB · Görüntüleme: 13
Evet öyle, sanki bir uygulama gibi oluyor.
Hocam siz o kısayolu sadece ana menüden silmiş olabilir misiniz? Dediğiniz şey o kısayoldan girince oluyor çünkü bende.

Şimdi hatırladım, eskiden alt kısımda Technopat Sosyal'i ana ekranınıza eklemek ister misiniz diye sormuştu ve o şekilde koymuştum fakat artık böyle bir seçenek çıkmıyor.

Hocam siz o kısayolu sadece ana menüden silmiş olabilir misiniz? Dediğiniz şey o kısayoldan girince oluyor çünkü bende.

Evet, sosyal çökünce saçma bir şekilde kaldırıp geri getiririm dedim fakat kaldırdım ama geri getiremiyorum.

Uygulamadan sosyalede girebiliyorsunuz zaten hocam? Şu an telefondaki uygulamadan yazıyorum hatta.

Pardon yanlış anladım ben, uygulamayı yükleyip deneyeyim.

Uygulamadan sosyalede girebiliyorsunuz zaten hocam? Şu an telefondaki uygulamadan yazıyorum hatta.

Doğrusunu söylemek gerekirse evet oluyor fakat eskiden alıştığım kullanım şekli bu değildi. Biraz daha bakayım nasıl eskisi gibi yapabileceğime. Chrome'da üst bar açılsa sorun değil de. Direk uygulama gibi açıyor, o sorun.

Sorunu şu şekilde hallettim; Chrome ana ekranına sosyal eklemiştim oradan girince Chrome'un üst barı geldi. Köşeden sosyal APK'sını ekle geldi ve geri getirdim. Konu kilitlenebilir.

1 yıldan fazla süre sonra yine aynı problemi yaşıyorum. Ana ekranda olan simgeyi kaldırmam gerekti ve geri gelmiyor şu an. Sadece aç mevcut, ekle mevcut değil.

Screenshot_20231228_031438_com.android.chrome.jpg

Bu sistem çok rahat ve kullanışlı ama eklemek muazzam sinir ediyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı