Telefondaki bellek eklentisi ayarı kullanılmalı mı?

Mort4lResist4nce

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, ben Redmi 10C kullanıyorum ve geçen gün yeni bir ayarını keşfettim, bellek eklentisi diye sanırım hafızadan alıp belleğe ekliyor mu, fakat daha önce hiç böyle bir ayar kullanmadığım için sizlere de sormak istedim. Kullanıp memnun kalanlar varsa veya tam tersi hiç memnun kalmayanlar tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-12-00-58-45-180_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-04-12-00-58-45-180_com.android.settings.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, ben Redmi 10C kullanıyorum ve geçen gün yeni bir ayarını keşfettim, bellek eklentisi diye sanırım hafızadan alıp belleğe ekliyor mu, fakat daha önce hiç böyle bir ayar kullanmadığım için sizlere de sormak istedim. Kullanıp memnun kalanlar varsa veya tam tersi hiç memnun kalmayanlar tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
Telefonun hafızasında yerin varsa kullanabilirsin bence .

Hocam yanlış bilmiyorsam bu sanal bellek, yani çok bir faydası olmuyor ben 3GB da kullanıyorum 2 deydi 3'e çektim bir faydasını gördüm mü? Hayır. Bırakın öyle kalsın tabii diğer arkadaşların yorumuda önemli.

Hocam yanlış bilmiyorsam bu sanal bellek, yani çok bir faydası olmuyor ben 3GB da kullanıyorum 2 deydi 3'e çektim bir faydasını gördüm mü? Hayır. Bırakın öyle kalsın tabii diğer arkadaşların yorumuda önemli.

Hocam bend YouTube'da 1080p de izlerken peeformans düşüyor ve video droplaniyor bu yüzden kullanmayı deneyebilirim ise yaramazsa geriye alırım.

Telefonun hafızasında yerin varsa kullanabilirsin bence.

Var hocam daha yarısını bile doldurmadım 128'in.

Bir faydası olmayan bir ayar. İstiyorsanız açın ama bir faydasını görmeyeceksiniz.

Geri
Yukarı