Telefondaki videolar bilgisayara atılmıyor

Beyo_61

Hectopat
Daha fazla  
Genellikle bunu yapmaya denediğimde Dosya Gezgini çöküp duruyor çökmediği zaman da videoları açmıyor, aynı şekilde fotoğrafları da. Videolar HEVC formatındaydı telefondan MP4'e dönüştürerek bak dedim PC'den yine de olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, dosya gezgin çöküyor diyorsunuz. Telefonunuzu ilk olarak kablosuyla bilgisayara bağlayın ve dosyalara erişime izin verin. Bilgisayarınızda WinRAR varsa, videolarınızı (HEVC uzantılı olanları) sıkıştırmayı deneyin. Hepsini bir zip dosyasına alın, sonra dosyalarınızı zip'ten çıkarıp masaüstüne atın. Umarım dediğim işlem size yardımcı olur, iyi kolaylıklar!

Evet, dosya gezgin çöküyor diyorsunuz. Telefonunuzu ilk olarak kablosuyla bilgisayara bağlayın ve dosyalara erişime izin verin. Bilgisayarınızda WinRAR varsa, videolarınızı (HEVC uzantılı olanları) sıkıştırmayı deneyin. Hepsini bir zip dosyasına alın, sonra dosyalarınızı zip'ten çıkarıp masaüstüne atın. Umarım dediğim işlem size yardımcı olur, iyi kolaylıklar!
Minecraft oynyuor musun?

Evet, dosya gezgin çöküyor diyorsunuz. Telefonunuzu ilk olarak kablosuyla bilgisayara bağlayın ve dosyalara erişime izin verin. Bilgisayarınızda WinRAR varsa, videolarınızı (HEVC uzantılı olanları) sıkıştırmayı deneyin. Hepsini bir ZIP dosyasına alın, sonra dosyalarınızı ZIP'ten çıkarıp masaüstüne atın. Umarım dediğim işlem size yardımcı olur, iyi kolaylıklar!

O işlemi yapamadan Dosya Gezgini çöküyor maalesef başka bir çözümünüz var mıdır?

1702812876268.png

Yukarıdaki çubuk dolmadığı için olabilir fakat o çubuk tam dolacakken kalıyor neredeyse hiç ilerlemiyor yaklaşık 20dk bekledim tam dolacakken ilerlemedi neredeyse bende sağ tıkladım herhangi bir videoya Dosya Gezgini çöktü.

Evet, tekrardan merhaba. Dosya gezgininizin çalışmaması sorunlu bir durum. Alternatif olarak, telefonunuza bir uygulama indirebiliyorsanız, Samsung S22 kullanıyorsanız "SHAREit Lite - Dosya Paylaşımı" uygulamasını indirmenizi öneririm. Uygulamayı telefona kurduktan sonra bilgisayarınızdan tarayıcıyı açın ve http://web.ushareit.com linkine gidin. Samsung'u indirdikten sonra SHAREit uygulamasını açın ve QR kodu taratma seçeneği çıkacaktır. Web sitesinde görünen QR kodunu taratarak işlemi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ben denedim ve örnek bir resmi hemen paylaşamıyorum.

1702815988288.png

Evet, tekrardan merhaba. Dosya gezgininizin çalışmaması sorunlu bir durum. Alternatif olarak, telefonunuza bir uygulama indirebiliyorsanız, Samsung S22 kullanıyorsanız "shareit Lite - dosya paylaşımı" uygulamasını indirmenizi öneririm. Uygulamayı telefona kurduktan sonra bilgisayarınızdan tarayıcıyı açın ve http://web.ushareit.com linkine gidin. Samsung'u indirdikten sonra shareit uygulamasını açın ve QR kodu taratma seçeneği çıkacaktır. Web sitesinde görünen QR kodunu taratarak işlemi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ben denedim ve örnek bir resmi hemen paylaşamıyorum.

Eki Görüntüle 2055842

Öncelikle size minnettarım. Gerçekten de çok kolay bir şekilde telefondaki videoları bilgisayara atabildim çok teşekkürler.
Ayrıca bir şey daha söylemek isterim ki 128 GB telefon almayın aldırtmayın arkadaşlar 30sn 4K60FPS video 180 MB'tan fazla yer kaplıyormuş telefon çok kolay doluyor minimum 256 GB alınmalı...

Geri
Yukarı