Telefondaki virüs hard reset atınca silinir mi?

Ahmet efe 0

Hectopat
Dün internetten PDF indirmeye çalışırken telefonuma virüs girdi. Dünden beri aşırı yavaş çalıșıyor. Kaspersky'e, Avast'a ve telefonun kendi güvenlik uygulamasına defalarca tarattım ancak virüs bulamadı. Ayarlardan telefonu sıfırlamayı düșündüm, virüs silinmez dediler. Peki hard reset atsam virüs silinir mi? (Telefonum Redmi Note 9 Pro.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün internetten PDF indirmeye çalışırken telefonuma virüs girdi. Dünden beri aşırı yavaş çalıșıyor. Kaspersky'e, Avast'a ve telefonun kendi güvenlik uygulamasına defalarca tarattım ancak virüs bulamadı. Ayarlardan telefonu sıfırlamayı düșündüm, virüs silinmez dediler. Peki hard reset atsam virüs silinir mi? (Telefonum Redmi Note 9 Pro.)

Virüsün girdiğini nasıl anladın? Yavaş çalışması virüs de olmayabilir.

Dün internetten PDF indirmeye çalışırken telefonuma virüs girdi. Dünden beri aşırı yavaş çalıșıyor. Kaspersky'e, Avast'a ve telefonun kendi güvenlik uygulamasına defalarca tarattım ancak virüs bulamadı. Ayarlardan telefonu sıfırlamayı düșündüm, virüs silinmez dediler. Peki hard reset atsam virüs silinir mi? (telefonum Redmi Note 9 Pro.)

Hard reset atarsan yüksek ihtimalle silinir.

Tam PDF indirmeye çalıștığım siteye girince telefon kendi kendine bir yerlere girmeye bașladı. Șimdi de normal hızını %10'u bile değil. Virüs olduğundan eminim yani hocam.

Biraz daha araştırıp hard reset atın hocam hatta mümkünse hızlı atın çünkü virüs ise veriler çalınıyor olabilir

Geri
Yukarı