Telefondan bilgisayar kapatılabilir mi?

@Yalnız Araba @pckulanananpelikan sebebi şudur ben belki bilgisiyara sonra dönerim diye yatağa geçiyorum bilgisayar açık kalıyor yatağa geçincede çok rahat geliyor kalkasım gelmiyor bilgisiyarı kapatmaya üşeniyorum.

Hocam benim kullandığım programın adı PC remote olarak geçiyordu ama bulamıyorum. Sanırım kaldırılmış. Diğer uzaktan bilgisayar kontrol programlarında da bu özellik illaki vardır.

Hocam benim kullandığım programın adı PC remote olarak geçiyordu ama bulamıyorum. Sanırım kaldırılmış. Diğer uzaktan bilgisayar kontrol programlarında da bu özellik illaki vardır.

Yarın öğlene doğru bir bakarım yazdıklarınıza ben yatıyorum malum okul var iyi geceler hepinize.

Bilmiyorsanız yorum yapmayın. Sinir bozuyorsunuz. Bu arada evet kapatabilirsiniz. @m1000c arkadaşımız link vermiş. Ben de o linkteki uygulamayı önerecektim tam. Ben de başka bir uygulamayı müzik seçmek değiştirmek için kullanıyorum evin herhangi bir yerindeyken çok pratik oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilmediğiniz şeylere yorum yapmazsanız daha iyi olmaz mı?
Telefonunuza uzaktan masaüstü kurup telefon ve bilgisayar internete bağlı olduğu zaman bilgisayar ekranını telefonunuza yansıtıp bütün işlerinizi yapabilir, ardından da kapatabilirsiniz. Her gün kullanıyorum.

Yapılmaz diye biliyorum dedim bir kesinlik yok saçma sapan şekilde eleştirmeyin.

Konu sahibi bilgisayarı kapatabilir miyim demiş. Siz "wake on LAN"dan bahsediyorsunuz? Adı üzerinde bir şey. Ağ üzerinden uyandırmak bilgisayarı açmak demek. Tam tersi. 😂

Geri
Yukarı