Çözüldü Telefondan bilgisayara dosyalar nasıl atılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Roux

Kilopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Windows'u baştan kurdum. İnternet sürücüsünü kurmam lazım. Telefonuma indirip bilgisayara atmaya çalışıyorum fakat laptop telefonumu görmüyor. Ne yaptıysam olmadı. Nasıl atabilirim? Elimde Flash Bellek yok.

Telegram kurun. Kayıtlı Mesajlar alanına dosyalarınızı atın. ;) Bilgisayardan Telegram Desktop'tan indirin.
Bilgisayarda internet yok zaten onun için telefondan driver atmak istiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoyu deneyin.

Telefonu açın bildirimlerde USB seçenekleri gibi bir şey olması lazım oradan dosya aktarmayı seçin bildirimde yoksa ayarlardan bakın.
Onu ayarlardan yaptım. Acaba USB kablo ile alakalı olabilir mi?
Telefon ne? Bilgisayar ne?
S7 edge - Exper
Telegram kurun. Kayıtlı Mesajlar alanına dosyalarınızı atın ;) Bilgisayardan Telegram Desktop'tan indirin. Google Drive vb. mantığı yani. O şekilde de indirebilirsiniz tabi. Drive vb. kullanıp.
İnternet yok yazdım ya.

USB kablo kaliteli midir genelde he kablo olmuyor şarj alıyor ama dosya aktarımında sıkıntı oluyor bir de telefonda çıkan bildirimden dosya aktarımını seçin ine baktın olmuyor atacağın dosyayı telefon üzerinden bir maile gönder sonra PC'den mailine gir ve oradan indir.

Bilgisayarda internet yok zaten onun için telefondan driver atmak istiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoyu deneyin.
Bende bu driverları istiyor.
20201106_170626.jpg

Arkadaşlar hafıza kartı ile atmaya çalışacağım.

Geri
Yukarı