Telefondan Bilgisayara Format Atmak

player232

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçen gün okuldan gelip bilgisayarı açtığımda hoşgeldiniz yazısından sonra siyah ekran geldi Windows gezgini çalışmayı durdurdu ve malwarebytes çalışmayı durdurdu hatası aldım. İnternetten araştırdım Ctrl alt delete yapıp msconfig regedit vs. girin yazıyor ama ben yapınca Windows gezgini çalışmayı durdurdu hatası aliyorum. Bazi yerlerde HDD yanmış olabilir yazıyordu. Ben de telefondan format atmayı deneyecem PC'ye bilen varsa lütfen yardım etsin.

Forumda sadece sistem toplama işi yapılıyor galiba.Kimse bilmiyor mu sorunun ne olduğunu ?

Öncelikle merhaba. HDD yanmış olsaydı Windows boot olmaz ve hoş geldiniz yazısını göremezdiniz. Format için telefon yerine bir usb bellek işinizi görecektir. İnternetten ufak bir araştırmayla format için usb belleğinizi biçimlendirebilirsiniz.

Hoşgeldiniz yazısından sonra CTRL + ALT + Del tuşlarını kullanarak görev yöneticisi açın. Ve Yeni Görev (Çalıştır..)
butonuna basın ondan sonra " explorer.exe " yazıp tamam diyin. Sorununuz %90 ihtimalle çözülecektir. Olmaz ise bir Flash Bellek alıp bizden ayrıntılı bir şekilde Format atmayı öğrenebilirsiniz.

Geri
Yukarı