Telefondan bilgisayara video nasıl atılır?

Airmore isimli uygulama ile ve Airmore web sitesi üzerinden Wi-Fi ile atabilirsin. Hızı da kablo ile bağlantı gibi hızlıdır. Airdroid var fakat boyut sınırı olduğu için ve ara sıra bağlantı kopmaları olduğu için pek önermiyorum.

Kalitesi çok düşüyor.
---------------------------------------------------------------------------------------
Arkadaşlar cevap yazan herkese çok teşekkür ederim sanırım bir tarafı Type-C diğer tarafı USB olan bir kablo alacağım teşekkürler.

Düşmez hocam kalite. WhatsApp'ın desteklediği çözünürlüklerse değişim olmaz.

Kalitesi çok düşüyor
---------------------------------------------------------------------------------------
Arkadaşlar cevap yazan herkese çok teşekkür ederim sanırım bir tarafı Type-C diğer tarafı USB olan bir kablo alacağım teşekkürler.
Hocam neden kablo alıyorsunuz? Microsoft OneDrive ile yapın? Ben yapıyorum. Hiç bir şekilde kalite düşmüyor.

Sorum başlıktaki gibi, nasıl ücretsiz bir şekilde telefondaki videoları bilgisayara atarım?
-Teşekkürler.

Samsung Flow uygulamasını kullanın.
Telefonunuza ve bilgisayarınıza indirdiğiniz bu uygulamayı kullanmak için cihazların aynı ağa bağlı olmaları ve Bluetooth bağlantılarının aktif olması gerekiyor. Bu uygulama ile görüntülerinizi bilgisayarınıza aktarabilir ve telefonunuzu kontrol edebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı