Telefondan bilgisayarı aramak

ildewild

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
Arkadaşlar iyi akşamlar, 10 yaşında kardeşim var. Ben işteyken o oynuyor bilgisayar ile evde yalnız oluyor genelde de. Bazı durumlarda aramam gerekiyor onu. Telefonu falan yok. Eve geliyor Steam'den bir şeyler oynuyor. Ben onu aramam gerektiğinde nasıl arayabilirim? Mesaj falan atsam göreceğini ya da bildirim sesini anlayacağını sanmam. Yani bana öyle bir çözüm üretin ki bilgsayardan arama sesi gelsin ve ekranda abin seni arıyor gibi birşey yazsın.

Arkadaşlar iyi akşamlar, 10 yaşında kardeşim var. Ben işteyken o oynuyor bilgisayar ile evde yalnız oluyor genelde de. Bazı durumlarda aramam gerekiyor onu. Telefonu falan yok. Eve geliyor Steam'den bir şeyler oynuyor. Ben onu aramam gerektiğinde nasıl arayabilirim? Mesaj falan atsam göreceğini ya da bildirim sesini anlayacağını sanmam.

Hocam aklıma bir fikir geldi ama olur mu tam bilmiyorum.

Skype üzerinden arayabilirsiniz sanırsam. Telefonunuza başka hesap bilgisayarınıza başka hesap açarak.

Arkadaşlar iyi akşamlar, 10 yaşında kardeşim var. Ben işteyken o oynuyor bilgisayar ile evde yalnız oluyor genelde de. Bazı durumlarda aramam gerekiyor onu. Telefonu falan yok. Eve geliyor Steam'den bir şeyler oynuyor. Ben onu aramam gerektiğinde nasıl arayabilirim? Mesaj falan atsam göreceğini ya da bildirim sesini anlayacağını sanmam. Yani bana öyle bir çözüm üretin ki bilgsayardan arama sesi gelsin ve ekranda abin seni arıyor gibi birşey yazsın.
Discord

Hocam aklıma bir fikir geldi ama olur mu tam bilmiyorum.

Skype üzerinden arayabilirsiniz sanırsam. Telefonunuza başka hesap bilgisayarınıza başka hesap açarak.
Anlayabilir değil mi? Hani arayüzü basit olmalı yoksa açamayabilir.

Arkadaşlar iyi akşamlar, 10 yaşında kardeşim var. Ben işteyken o oynuyor bilgisayar ile evde yalnız oluyor genelde de. Bazı durumlarda aramam gerekiyor onu. Telefonu falan yok. Eve geliyor Steam'den bir şeyler oynuyor. Ben onu aramam gerektiğinde nasıl arayabilirim? Mesaj falan atsam göreceğini ya da bildirim sesini anlayacağını sanmam. Yani bana öyle bir çözüm üretin ki bilgsayardan arama sesi gelsin ve ekranda abin seni arıyor gibi bir şey yazsın.

PC de ayrı bir Discord hesabı aç.

Discord, Skype gibi proglamlar kullanabilirsiniz.
Örneğin Discord'u Windows başlangıcında otomatik başlat seçeneği ile kullanırsanız (varsayılan öyle geliyor) telefondan aradığınızda bilgisayardan görecektir.

Telefonunuza başka hesap bilgisayara başka hesap açarak elbette olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı