Telefondan Bilgisayarı İnternete Bağlayınca İnternetin Yavaş Olması

DönerMustafa18

Hectopat
Daha fazla  
Telefon modelim General Mobile GM 5 Plus.
Telefonda sıkıntı yok. Asıl sorun ben LoL indirmek istiyorum. Oyunun belli bir kısmını indirdim, 10GB civarında. Şimdi telefonumdan bilgisayarı yine internete bağladım ve LoL'e giriş yaptım. Güncelleme uyarısı geldi tamam dedim. Yeniden başlattı dosyaları taradı. Buraya kadar sıkıntı yok ama dosyaları taradıktan sonra indirmeye başlarken ilk internet hızını 1200 kbps olarak gösterdi sonra yavaş yavaş 250 kbps'ye kadar indi. 8 GB kotam var, aşım yapmadım. Vodafone operatöründeyim, internet tam çekiyor ama üstünde 3G yazıyor bazen 4.5G yazıyor. Ama şebeke resmi hep full çekiyor. Wi-Fi'den bağladım yine aynı şey, en başta yüksek bir hız sonra düşüyor. Lütfen yardım edin, acaba bu internete cihaz kendi kendine bir hız sınırımı koydu da böyle oldu. İnternette hiç böyle bir sorun yaşayan kişi bulamadım. Eğer cihaz hız sınırını koyuyorsa nasıl ve nereden yükseltebilirim?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı