Telefondan bilgisayarı kontrol etmek mümkün mü?

sallamaasyon

Decapat
Daha fazla  
Böyle bir şey var mı acaba? Varsa nasıl yapıldıgı anlatabilir misiniz? İstediğim sadece evden dısarı cıktıgımda telefondan bilgisayarın acık olup olmadıgını görmek ve uzaktan kapatmak.
Telefon iOS.

Son düzenleme:
Team Viewer mı yoksa AnyDesk mi hangisi daha iyidir?

Team Viewer için 3-4 tane telefona program kurmak zorundasınız. Çok saçma geliyor 1 tane program kur geç ve any desk de direkt bilgisayardan onay vermemek için ayar var. Uzaktayken bile belirlediğiniz şifre ile bilgisayara bağlanabiliyorsunuz. Yeter ki internet bağlantısı olsun.

Any.

Team Viewer için 3-4 tane telefona program kurmak zorundasınız. Çok saçma geliyor 1 tane program kur geç ve any desk de direkt bilgisayardan onay vermemek için ayar var. Uzaktayken bile belirlediğiniz şifre ile bilgisayara bağlanabiliyorsunuz. Yeter ki internet bağlantısı olsun.

AnyDesk mi diyorsun yani ve aynı internete mi bağlı olmak zorunda.

Reis AnyDesk'i indirdim bilgisayarın kabul etmesi gerekiyor galiba.

AnyDesk uygulamasından oluyor diye biliyorum tam emin değilim.

Anydeskt te bilgisayarın izin vermesi gerekiyor direk bağlanmak istiyorum.

Son düzenleme:
AnyDesk mi diyorsun yani ve aynı internete mi bağlı olmak zorunda.

Aynı internet bağlantısına gerek yoktur. Sadece her 2 cihazında internet bağlantısı olması yeterlidir.

Reis AnyDesk'i indirdim bilgisayarın kabul etmesi gerekiyor galiba.

Ayarlardan ayarlanabiliyor hocam. Sağ üst kısımdan 4 çizgiye tıklayıp ayarlara tıklayın. Sol taraftan güvenlik kısmına gelip üst kısımda çıkan güvenlik ayarlarının kilidini aça tıklayın. Orada izinler kısmını göreceksiniz. Çalışma alanı parolasını değiştire tıklayın. Ve bir şifre belirleyin. Tekrar deneyin olmuştur.

Aynı internet bağlantısına gerek yoktur. Sadece her 2 cihazında internet bağlantısı olması yeterlidir.

Ayarlardan ayarlanabiliyor hocam. Sağ üst kısımdan 4 çizgiye tıklayıp ayarlara tıklayın. Sol taraftan güvenlik kısmına gelip üst kısımda çıkan güvenlik ayarlarının kilidini aça tıklayın. Orada izinler kısmını göreceksiniz. Çalışma alanı parolasını değiştire tıklayın. Ve bir şifre belirleyin. Tekrar deneyin olmuştur.

Teşekkür ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı