Telefondan bilgisayarı yönetebileceğim uygulama var mı?

zahidbolat

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Erbaa
Merhaba forum üyeleri. Bugün bir program sayesinde aynı ağ üzerinden Mac adresi ve IP girerek bilgisayarı açabildiğim bir program buldum, fakat sadece açabiliyorum. Kapatma, yeniden başlatma vb. tüm komutları uzaktan aynı ağ üzerinden Wi-Fi bağlantısı ile nasıl verebilirim? Bilgisi olan var mı? Mac adresi ve ıp olması önemli hususlar arasında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum böyle boş işler ile uğraşmamalısın ayrıca hukuki olarak suç olup adli para cezası veya hapis cezası ile sonlanabilir. Fakat benim bildiğim AMD tarafında bil uygulama var ona giriş yapıp ekrandaki karekodu okutur isen hem bilgisayarın ekranında ne olduğunu takip edebilir hem de kontrol edebilirsin.

Dostum böyle boş işler ile uğraşmamalısın ayrıca hukuki olarak suç olup adli para cezası veya hapis cezası ile sonlanabilir. Fakat benim bildiğim AMD tarafında bil uygulama var ona giriş yapıp ekrandaki karekodu okutur isen hem bilgisayarın ekranında ne olduğunu takip edebilir hem de kontrol edebilirsin.
Kardeşim kendi bilgisayarımı kontrol edeceğim. Güzel bir cevap henüz gelmedi!

Merhaba forum üyeleri. Bugün bir program sayesinde aynı ağ üzerinden Mac adresi ve ıp girerek bilgisayarı açabildiğim bir program buldum, fakat sadece açabiliyorum. Kapatma, yeniden başlatma vb. tüm komutları uzaktan aynı ağ üzerinden Wi-Fi bağlantısı ile nasıl verebilirim? Bilgisi olan var mı? Mac adresi ve ıp olması önemli hususlar arasında.

Varr var araştır bulucaksın :D.
Kardeşim kendi bilgisayarımı kontrol edeceğim. Güzel bir cevap henüz gelmedi!

Ya bırak bu ayakları sen araştır bulursun :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı