Telefondan Dark Souls oynanır mı?

Dostum oynayabilirsin hiçbir problem yok. Sorun aslında şurada Dark Souls mobil için optimize edilmiş bir oyun değil. Kontrolcü gerektiriyor. Ki ekranda bulunan tuşlardan oyunu nasıl anlayabilirsin ondan da emin değilim. Dark Souls öyle hemen 1-2 el düşman keseyim kafam dağılsın tarzı bir oyun değil. Koyarlar bir tane hem you died olursun hem de soullarını kaybedersin. Mobil tuşlarla oynamaya kesinlikle kalkışma. Ki az önce @Karşıt Madde adlı arkadaşımızın attığı Dark Souls II 30FPS videosu da fiyasko. Bonfire kayıt noktasını açtığında bile 15 FPS gören bir oyunda boss savaşlarında 5 FPS alman bile mucize. Ve rehber izlemen gerekiyor 2 ekran gerek yani bu oyunu rehbersiz oynamaya kalkarsan 1 kere bitirmek için bile en az 1000 saatini harcar oyunun maksimum %5'lik bilgisine sahip olursun. Aman diyeyim.

Dostum oynayabilirsin hiçbir problem yok. Sorun aslında şurada Dark Souls mobil için optimize edilmiş bir oyun değil. Kontrolcü gerektiriyor. Ki ekranda bulunan tuşlardan oyunu nasıl anlayabilirsin ondan da emin değilim. Dark Souls öyle hemen 1-2 el düşman keseyim kafam dağılsın tarzı bir oyun değil. Koyarlar bir tane hem you died olursun hem de soullarını kaybedersin. Mobil tuşlarla oynamaya kesinlikle kalkışma. Ki az önce @Karşıt Madde adlı arkadaşımızın attığı Dark Souls II 30FPS videosu da fiyasko. Bonfire kayıt noktasını açtığında bile 15 FPS gören bir oyunda boss savaşlarında 5 FPS alman bile mucize. Ve rehber izlemen gerekiyor 2 ekran gerek yani bu oyunu rehbersiz oynamaya kalkarsan 1 kere bitirmek için bile en az 1000 saatini harcar oyunun maksimum %5'lik bilgisine sahip olursun. Aman diyeyim.
Hocam souls oyunlarına hakimim ayrıca bilgisayarda kullandığım bluetooth gamepad ile ekrandakituşlara gerek kalmadan oynayabilirim diye düşünüyorum. Soru sadece telefonun kaldırıp kaldırmayacağı idi sonuçta eski bir oyun, ama çok kişiden az fps alacağımı duyduğum için denemekten vazgeçtim zaten.

Hocam souls oyunlarına hakimim ayrıca bilgisayarda kullandığım Bluetooth gamepad ile ekrandakituşlara gerek kalmadan oynayabilirim diye düşünüyorum. Soru sadece telefonun kaldırıp kaldırmayacağı idi sonuçta eski bir oyun, ama çok kişiden az FPS alacağımı duyduğum için denemekten vazgeçtim zaten.

Hocam ortalama 30FPS alırsınız fakat bonfire noktasını açtığımızda bile 15FPS görüyorsak boss savaşında ben kaç göreceğinizi düşünmek dahi istemiyorum.

O başarı, fiyasko değil :D.

Yok ben çalıştıırılmasına başarı dedim.

O konuda doğru. Telefondan 5 FPS smelter demon maçı atmışımdır:
A97F4462-3B82-4316-AB46-0D4F747B8633.jpeg

Geri
Yukarı