Telefondan fotoğraf aktarımı yaptıktan sonra masaüstü değişti ve görev çubuğunda uygulamalar eksildi

mahure

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 12400F
RTX 3060
Meslek
Öğrenci
Telefonumdan fotoğraf aktarımı yaptıktan sonra fotoğraflar uygulamasını kapattım ve masaüstünün değiştiğini fark ettim. Ekrandaki çoğu şey değişmişti ve görev çubuğunda uygulama eksikliği vardı çöp kutusunda baktım ama değişim yoktu, sorun nedir yardımcı olabilecek var mı?

Ekrandaki doayaların yeri değişmiş olabilir mi? Eğer dosyaların görüntüsünün büyüklüğü artarsa satıra sığmayan dosyalar birer birer yan satırlara kayacaktır.

Görev çubuğundan program eksildi derken açık olan programlar kapandı anlamında mı yoksa çubuğa sabitlediğiniz program iconları mı gitti.

Dostum yardımın için teşekkür ederim ama temiz kurulum yaptım binlerce fotoğraf dışında sorun olmadı. Bunun dışında masaüstündeki uygulamaların yeri değişmedi masaüstünden silindi ve görev çubuğundaki ikonlar silinidi.

Ekrandaki doayaların yeri değişmiş olabilir mi? Eğer dosyaların görüntüsünün büyüklüğü artarsa satıra sığmayan dosyalar birer birer yan satırlara kayacaktır.

Görev çubuğundan program eksildi derken açık olan programlar kapandı anlamında mı yoksa çubuğa sabitlediğiniz program iconları mı gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı