Telefondan HDD'ye atılan fotoğrafların kalitesi düştü

Enes Eski

Yoctopat
Daha fazla  
İyi günler. Galerimdeki fotoğrafları yedekleme amacıyla hard diskime atmıştım ama hepsinin de kalitesinin ve boyutunun düştüğünü, boyutlarının MB'lardan KB'lara düştüğünü gördüm. Örneğini atıyorum. Ne yapabiliriz? Yaklaşık 1 yıldır çektiğim her fotoğraf harap olmuş durumda. Bu kötü hallerinden başka versiyonları da kalmadı telefon formatlandığı için, güzel fotoğrafların hepsi gitti.

1686326863775.png

Dosya Ekleri

• 1686326959152.png
    1686326959152.png
    361,1 KB · Görüntüleme: 25
İyi günler. Galerimdeki fotoğrafları yedekleme amacıyla hard diskime atmıştım ama hepsinin de kalitesinin ve boyutunun düştüğünü, boyutlarının MB'lardan KB'lara düştüğünü gördüm. Örneğini atıyorum. Ne yapabiliriz? Yaklaşık 1 yıldır çektiğim her fotoğraf harap olmuş durumda. Bu kötü hallerinden başka versiyonları da kalmadı telefon formatlandığı için, güzel fotoğrafların hepsi gitti.

Eki Görüntüle 1814009
Sanırım çözümü yok 😞

keşke telefondaki tüm klasörleri yedekleseydin. sanırım yanlış yerdeki fotoğrafları yedeklemişsin. Her fotoğrafın bir orijinali vardır bir de galeri gibi uygulamalarda küçük olarak nasıl görüneceği vardır. çoğu telefonda bu şekilde depolanıyor. muhtemelen sen orjinallerini yedeklememişsin.

Geri
Yukarı