Telefondan mining yapılır mı?

Bir sürü telefon var diyor, yapsa ayda 1000'den fazla kazanacağını düşünüyorum.
Pi coin, bee coin, electroneum, bitranium... Bu tarz mobil mobil platform uzerindeki 'sozde' kripro paralarin hic biri su anda borsalarda listelenmemektedir. Listelenip listelenmeyeceginin de garantisi yoktur. O yuzden su anda dedigin gibi ayda 1 tl bile gelir elde edemez. Ha olur da ben yanilirim, ilerde borsalarda listelenmeye baslarlar ve o zamana kadar hatri sayilir bi biriktirme yaptiysa evet o halde kazanca donusur. Ama su an icin hic bir kazanci yok bu tarz mobil platform 'sozde' kripto paralarin.

Pi coin, bee coin, electroneum, bitranium... Bu tarz mobil mobil platform uzerindeki 'sozde' kripro paralarin hiçbiri su anda borsalarda listelenmemektedir. Listelenip listelenmeyeceginin de garantisi yoktur. O yuzden su anda dedigin gibi ayda 1 TL bile gelir elde edemez. Ha olur da ben yanilirim, ileride borsalarda listelenmeye baslarlar ve o zamana kadar hatri sayilir bir biriktirme yaptiysa evet o halde kazanca donusur. Ama su an için hiçbir kazanci yok bu tarz mobil platform 'sozde' kripto paralarin.

Electroneum piyasada şu an ve benim arkadaşlarımdan para kazananlar oldu.
Etn artık kazım yaptırmıyor diye biliyorum hocam. Logo benzeri işler karşılığı etn vermekte.

Hmm o zaman şunu düzeltiyim
Electroneum piyasada şu an ve benim arkadaşlarımdan para kazananlar oldu.
şuan piyasada değil

Elimde yatan, bir sürü çok eski model olmayan iOS ve Android cihaz var. Bunlarla mining yapılır mı?

Kardeşim verus coin var telefondan lakin telefonun nm değeri düşük olması lazım maksimum 14 nm değeri olan bir telefonla olabilir nm değeri düşük ise daha iyi kazım yapar mesela verus coinde benim eski s6. S7 Edge'ler var birinden 2.5 mhs birinden 3mhs alıyorum ikisi toplam 5 6 mhs arası kazım gücü veriyor ekranlar kırık ama çalışır vaziyette değerlendiriyorum.

Geri
Yukarı