Telefondan PC'ye WinRAR nasıl atılır?

LazımXf

Femtopat
Arkadaşlar laptopum yavaş olduğu için Win 8.1 kurdum evde Ethernet kablosu ve USB olmadığı için telefondan laptopa driverı atacaktım ama WinRAR'ım yok. Telefondan WinRAR'ın sitesine girip indire bastığımda APK olarak yükleniyor. Nasıl atacağım?

Arkadaşlar laptopum yavaş olduğu için Win 8.1 kurdum evde Ethernet kablosu ve USB olmadığı için telefondan laptopa driverı atacaktım ama WinRAR'ım yok. Telefondan WinRAR'ın sitesine girip indire bastığımda APK olarak yükleniyor. Nasıl atacağım?

iOSa nasıl APK yükleniyor? Her neyse WinRAR bu siteden 64 mü 32 Bit mi olduğunu seçin indirin.

iOS dememişki adam.
Arkadaşın bilgilerine bakarsan tarayıcısı iOS safari olarak görünüyor.
1660051107991.png

Buradan indirebilirsiniz .exe olarak. Daha sonrasında bilgisayarınıza atıp kurulum yaparsınız.
iOSa nasıl APK yükleniyor? Her neyse WinRAR bu siteden 64 mü 32 Bit mi olduğunu seçin indirin.
Adamın zaten internete erişimi yok ve telefonundan APK olarak yönlendirdiğini söylüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı