Telefondan silinen fotoğraf geri getirilebilir mi?

tony satar

Picopat
Daha fazla  
Merrhabalar, telefonumda dosyalarımın içinden fotoğraf silmek zorunda kaldım. geri dönüşüm kutusuna gönderilmediği için geri alamadım. geri almamın bir yolu var mı bunun için bir program var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merrhabalar, telefonumda dosyalarımın içinden fotoğraf silmek zorunda kaldım. Geri dönüşüm kutusuna gönderilmediği için geri alamadım. Geri almamın bir yolu var mı bunun için bir program var mı?

Birkaç tane uygulama var hocam Store unuzda ben bir sürü kullandım ama ne yazık ki bazılarını getirebiliyor sebebini bilmiyorum 🤷‍♀️

Ben App Store'dan buldum hocam.

Dosya Ekleri

• IMG_5293.png
    IMG_5293.png
    268,8 KB · Görüntüleme: 38
Diskdigger programı bende bazı eski fotoğrafları geri getirmede işe yaramıştı. Tamamen hepsini geri getirebileceğinin garantisini vermiyorum.
bunu deniycem

Birkaç tane uygulama var hocam Store unuzda ben bir sürü kullandım ama ne yazık ki bazılarını getirebiliyor sebebini bilmiyorum 🤷‍♀️

Ben App Store'dan buldum hocam.
bunuda deneyecem sonuçları paylaşırım

Diskdigger programı bende bazı eski fotoğrafları geri getirmede işe yaramıştı. Tamamen hepsini geri getirebileceğinin garantisini vermiyorum

Diskdigger programı bende bazı eski fotoğrafları geri getirmede işe yaramıştı. Tamamen hepsini geri getirebileceğinin garantisini vermiyorum.

disk digger programına baktım bende play storeda herkes bu uygulama verilerimi paylaşırsa adli işlem başlatılacaktır diyo bi sorun çıkmaz demi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı