Telefondan televizyona kablosuz ekran yansıtırken kasıyor

Worian

Hectopat
Yer
İstanbul, Maltepe
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Telefonumdan televizyona kablosuz şekilde ekranımı yansıtıp bir şeyler izlemek istediğimde görüntü kasıyor. Normal midir? Normal değilse çözümü nedir?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Telefonumdan televizyona kablosuz şekilde ekranımı yansıtıp bir şeyler izlemek istediğimde görüntü kasıyor. Normal midir? Normal değilse çözümü nedir?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Telefonunuzun Bluetooth sürümü ile televizyonun ki aynı değilse bağlantı sorunu yaşarsınız hocam.

Telefonunuzun modeli nedir? Odanın içinde sinyalleri bozabilecek başka bir cihaz bulunuyor mu? Bluetooth sürümünüz nedir? Eğer televizyonunuzun kullandığı Bluetooth sürümü eski ise bu tarz sıkıntılar yaşayabilirsiniz, en azından 4 ve üstü işinizi görecektir diye tahmin ediyorum.

Pardon, telefon yazıyormuş.
Eğer Bluetooth kullanıyorsan normal.
Smart View kullanıyorum.
Ne üzerinden yansıtıyorsunuz? Telefon modeliniz nedir? Android sürümünüz kaç? İnternetiniz yeterli mi?
Smart View üzerinden yansıtıyorum. Telefonumun modeli Samsung Galaxy A51. Android sürümüm son sürüm. İnternetim hızım da ekte.
Telefonun yakın olması lazım bir de telefonunuzun modeli nedir?
Gayet yakın tutuyorum. Telefonumun modeli Samsung Galaxy A51.
Telefonunuzun modeli nedir? Odanın içinde sinyalleri bozabilecek başka bir cihaz bulunuyor mu? Bluetooth sürümünüz nedir? Eğer televizyonunuzun kullandığı Bluetooth sürümü eski ise bu tarz sıkıntılar yaşayabilirsiniz, en azından 4 ve üstü işinizi görecektir diye tahmin ediyorum.
Telefonumun modeli Samsung Galaxy A51. Odanın içerisinde televizyon ve birkaç telefon oluyor genelde. Bluetooth sürümüme nereden bakacağımı bilmiyorum. Televizyonu yeni satın aldık aslında ama içerisinde Netflix bile bulunmuyor.

Dosya Ekleri

• İnternet Hızım.png
    İnternet Hızım.png
    11,7 KB · Görüntüleme: 175
Son düzenleme:

Geri
Yukarı