Çözüldü Telefondan Wi-Fi az çekiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Megansi

Hectopat
Makaleler
1
Samsung A11 model telefon kullanmaktayım. Wi-Fi gücünde zayıf kalıyor. Modemin dibine girsem bile çok düşük hız alıyorum. Bilgisayar ve diğer cihazlarda sıkıntı yok. Bunu çözmenin yolu var mı? Bazen yeniden başlatılınca düzeliyor ama gene aynı.

Dosya Ekleri

• 20201002_145513.jpg
    20201002_145513.jpg
    20,9 KB · Görüntüleme: 95
Çözüm
Bu arada internet
Paketiniz nedir?

16 Mbps HiperNet Türk Telekom.

Bende Önceden iPhone 4S Vardı Aynı Sorunu Yaşıyordum Modemin Dibine Geliyorum 1 Max 2 tık çekerdi telefoncuya götürdüm meğerse içinde anteni düşmüş onu kaldırdı öyle düzeldi benimki, sizinki öyle bir şey olabilir eğer sinyal probleminiz varsa

Telefon 2 haftalık. Alındığından beri öyle diyebilirim. Yeniden başlatınca arada düzeldiğin için antenle alakası olduğunu düşünmüyorum.

Edit: Bunu düzeltmenin yolu telefonu uçak moduna alıp Wi-Fi aramasını açarak kullanmaktır. Wi-Fi aramasını açmamızın sebebi şebeke kapanacağından gelen aramaları uçak modu açık olsa dahi almak. Bu yöntem tüm cihazlarda da hız artışı yaşatıyor.
Bende önceden iPhone 4S vardı aynı sorunu yaşıyordum. Modemin dibine geliyorum 1-2 tık çekerdi. Telefoncuya götürdüm meğerse içinde anteni düşmüş. Onu kaldırdı öyle düzeldi benimki. Sizinki öyle bir şey olabilir eğer sinyal probleminiz varsa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada internet
Paketiniz nedir?

16 Mbps HiperNet Türk Telekom.

Bende Önceden iPhone 4S Vardı Aynı Sorunu Yaşıyordum Modemin Dibine Geliyorum 1 Max 2 tık çekerdi telefoncuya götürdüm meğerse içinde anteni düşmüş onu kaldırdı öyle düzeldi benimki, sizinki öyle bir şey olabilir eğer sinyal probleminiz varsa

Telefon 2 haftalık. Alındığından beri öyle diyebilirim. Yeniden başlatınca arada düzeldiğin için antenle alakası olduğunu düşünmüyorum.

Edit: Bunu düzeltmenin yolu telefonu uçak moduna alıp Wi-Fi aramasını açarak kullanmaktır. Wi-Fi aramasını açmamızın sebebi şebeke kapanacağından gelen aramaları uçak modu açık olsa dahi almak. Bu yöntem tüm cihazlarda da hız artışı yaşatıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı