Telefondan Windows'a fotoğrafları aktarırken bitmeyen "5 saniye kaldı" hatası

Makaleler
1
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Dün aldığım WD Black SN850X
Anakart
asus rog strix z390-e
İşlemci
9900k
1716747651566.png

Merhaba dostlar, durum bu. Yaklaşık 200GB'lık fotoğraf-video aktarımı yaptım. USB 3'te iken 1,5 saat süren bir sürenin ardından yaklaşık 20-30 dakikadır bu şekilde kaldı. Animasyonlar devam ediyor fakat "yaklaşık 5 saniye kaldı" şeklinde hiçbir etkileşim yaşanmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam işlemi iptal edip kalan fotoğrafları tekrardan aktarın.
Zaten dediğinizi yaptım ve tekrarladı, ben de konu açmaya karar verdim.

Güncelleme:
1716751603324.png
Kaynak klasör yanıt vermiyor. Hedef klasörde problem yok ama kaynak klasörden kesilen dosya sayısı ile hedef klasöre yapıştırılan dosya sayısı aynı.

İlk yaptığımda kesme işlemi (Yani yapıştırıldıktan sonra kaynak klasörden-telefondan fotoğrafların silinmeyişi) dikkatimi çekmişti.

Zaten dediğinizi yaptım ve tekrarladı, ben de konu açmaya karar verdim.

Güncelleme: Eki Görüntüle 2205684 Kaynak klasör yanıt vermiyor. Hedef klasörde problem yok ama kaynak klasörden kesilen dosya sayısı ile hedef klasöre yapıştırılan dosya sayısı aynı.

İlk yaptığımda kesme işlemi (Yani yapıştırıldıktan sonra kaynak klasörden-telefondan fotoğrafların silinmeyişi) dikkatimi çekmişti.
Hocam kablo ile ilgili bir sorun olabilir. Kabloyu çıkartıp tekrar takın. Taktığınız portu değiştirin.
Birde bu tarz büyük boyutta aktarma işlemlerini tek seferden ziyade en az 4-5 seferde yapmanız daha sağlıklı olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı