Telefonla konuşurken ara sıra sesin karşı tarafa gitmemesi

• Konuyu başlatan Jira
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 9B
Makaleler
24
Yer
İstanbul
Arkadaşlar selam. Annemin telefonunda ara sıra bu sorun oluyor. Telefonla aradığında ya da aradığımızda alodan sonra ses tamamen kesiliyor ve ne bizim sesimiz ona gidiyor, ne de onun sesi geliyor.

Gidip yeni SIM kart aldım belki simin çipi bozulmuştur diye ama sorun yine ara sıra devam ediyor. Bu arada WhatsApp'dan sesli görüşmede hiçbir sorun olmuyor, sadece normal aramalarda yapıyor. Telefon mikrofonunda ya da hoparlöründe sorun olsa WhatsApp'de de çalışmazdı yani.

Hat Vodafone 5G bu arada arkadaşlar, onunla ilgili olabilir mi?

Ben de Vodafone kullanıyorum A52 telefonda, bende de kısmen çekme problemi var. Bazen sesim karşıya gitmiyor. Ben operatörle ilgili olduğunu düşünüyorum.

Sorun Vodafone'un ta kendisi. Kapsama kalitesi şikayeti vb. işlemler hiçbir işe yaramıyor. Kapalı alanda 0.16 Mbps hız alıyorum, internet bağlantınız var anlamına gelmektedir diyorlar. O yüzden bir an önce kaçmaya bakın :)

Arkadaşlar selam. Annemin telefonunda ara sıra bu sorun oluyor. Telefonla aradığında ya da aradığımızda alodan sonra ses tamamen kesiliyor ve ne bizim sesimiz ona gidiyor, ne de onun sesi geliyor.

Gidip yeni SIM kart aldım belki simin çipi bozulmuştur diye ama sorun yine ara sıra devam ediyor. Bu arada WhatsApp'dan sesli görüşmede hiçbir sorun olmuyor, sadece normal aramalarda yapıyor. Telefon mikrofonunda ya da hoparlöründe sorun olsa WhatsApp'de de çalışmazdı yani.

Hat Vodafone 5G bu arada arkadaşlar, onunla ilgili olabilir mi?

Benzeri bende de oluyor. Konuşuyorum annem cevap versene diyor ses karşı taraf gitmiyor bazen.
İki hat da Vodafone 5G.
En son kavga edecektik annemle.
Muhtemelen Vodafone'dan kaynaklı bir problem. Çünkü telefon sağlam ve başka hatlarla problem olmuyor.

Ben Vodafone 4.5G kullanıyorum sorunsuz şekilde. Vodafone'un 5G'sinde sorun var herhalde.

Sorun Vodafone'un ta kendisi.
Vodafone'u aradığımızda hiçbir sorun yok, SIM çipi çizilmiştir deyip geçiştiriyorlar. Boşa da SIM satmışlar oldular bana :D Rezil firma.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı