Telefonlara taksit seçenekleri çıkmıyor

ykula

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Los Santos/Sandy Shores
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523905101
Yeni gelen Mevzuat'a göre telefonlarda 12.000 TL altına 12 taksit, 12.000 TL üstüne 3 taksit imkanı gelmişti. Ancak Hepsiburada'dan baktığımda taksit seçenekleri görünmüyor. Diğer sitelerde de böyle. Yürürlüğe mi geçmedi acaba daha? Ne zaman gelir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüketici kredisinden bahsediyor haber sitelerinde. Telefon için olan tüketici kredisi 5 binden 12 bine 12 ay vadeyle yükseldi gibi bir şey diyor.

Ben de öyle reklamlar gördüm. İyice kafa karıştırıyor. Ticari kartın olacak güzel güzel taksit yapacaksın. Benim hanım patron, onun kartı var ama cep telefonunu bozulmadıkça değiştirmeme taraftarı biri olarak daha var yeni tel almama.

Ben de öyle reklamlar gördüm. İyice kafa karıştırıyor.
Sıfır telefona kredi kartı taksiti kalktı, kredi kartı ile taksit yapabilseydik buraya haberi atarlardı zaten.
Ticari kartın olacak güzel güzel taksit yapacaksın.
Benim hanım patron, onun kartı var ama cep telefonunu bozulmadıkça değiştirmeme taraftarı biri olarak daha var yeni tel almama.
Telefon almak tercih meselesi. Ben de eskimeden almama taraftarıyım, 3-4 sene kullanırım sonra değiştiririm.

Tüketici kredisiyle bu olay gelmeden önce de zaten yapılmıyor muydu ki? Taksit geldi olarak yazıyor haberlerde diye biliyorum ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı