Telefonlara tekrar zam gelir mi?

Hocam 24.000₺ iken 28.000₺ Civarına çıktı. Çok yükselmeyeceğine emin miyiz ? :D
Normalde bundan daha fazla yükselmesi lazımken Samsung, yerel fiyatlandırma ile iyi bile tutuyor seviyeyi. Zam gelip gelmeyeceği hakkında net konuşmak mümkün değil ama sürekli dendiği gibi bir ürüne ihtiyacınız varsa hemen almaya çalışın.

Telefona boş yere çok fazla para yatırmamak lazım S22 kullanıyorum önceki telefon 13 Pro Maxti ama şuan alacağım max telefon bu civarlarda bir şeydir.
Sadece bir telefon gözünde bakmıyorum o telefona :D Telefona hayal kuracak dönemlere geldik gençlik olarak. Çalışıyorum çabalıyorum sırf telefon için. Nasipse almaya çalışıyoruz.

Fikirleri için herkese teşekkür ederim. Alış veriş kredisi olayını zorlamaya çalışacağım. Her şeyi akışına bırakıyorum artık :/

Selam, uzun bir süredir Samsung Galaxy S23 almak istiyorum ancak hala parayı denkleştiremedim. Hesaplarıma göre 1 ay sonra alabilecek parayı biriktirmiş oluyorum. Kısacası Eylül başı ve ortalarına doğru oluyor. O zamana kadar telefonlara tekrar zam gelir mi? Piyasayı takip eden arkadaşlarım bilgi verebilirse çok memnun kalırım. Teşekkürler.

Gelebilir. Almaya niyetin varsa bir an önce al.

Yeni konular

Geri
Yukarı