Telefonlara vergi indirimi ne zaman gelecek?

CherAmi

Femtopat
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi Cumhurbaşkanı telefonlara vergi indirimi geleceğine yönelik açıklamalarda bulunmuştu ancak aradan epey zaman geçmesine rağmen ortada bir şey yok. Elimdeki telefon da artık kullanılamayacak kadar eskidi dolayısıyla acilen yeni telefona ihtiyacım var ancak indirimleri bekliyorum. Sizce vergi indirimi ne zaman olur?

Ben yapacaklarını düşünmüyorum, yaparlar ise seçimden sonra dövizi tamamen serbest bırakıp fiyatlara zam geldikten sonra yaparlar diye düşünüyorum.

Zam geldi dostum indirim mindirim yok uzun süre 5 yıl kadar fiyatlar düşmeyecek. Ekonomi öldü.

Yaptıkları indirimi senden fazlasıyla alıyorlar zaten merak etme :) Alacaksan al şimdi yoksa bulamazsın aynı fiyata.

Yazık ben en çok gençlere acıyorum reis denen şahısın yalakaları fıstık gibi Ferrari'ye Porsche'ye binip lüks iPhone 14 iPhone 14 Pro'larını kullanırken bizim gençlerimiz en dandik telefonla idare ediyor ben üzülüyorum ama yapacak bir şey yok daha 5 yıl bu adamı çekeceğiz bu reis denen şahısın daha birçok vaatleri vardı emeklilere, işsizlik oranlarının azalmasına, ekonominin refah seviyesine gelmesine ama ne oldu bak şu an battık batıyoruz yani kandırıldık yani bizi kandırdılar seçimde istediklerini aldılar ve bizi bir kağıt peçete gibi kenara attılar daha 5 yıl yalakalarını doyururlar bizi şükretmekle geçiştirirler dolar daha çok artar euro başını alır gider bizi öyle daha şükretmekle avuturlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı