Telefonlarda Taksit Yapan Siteler

Bilindiği üzere telefon alırken ticari kredi kartları haricinde taksit imkanı yok. Örneğin 1200 liraya Lg G2 alacağız. Kredi kartıyla tek çekim ödememizi yapıyoruz. Sonra telefonla bankayı arayıp yapmış olduğunuz ödemenizi taksitlendirmek istediğinizi söylüyorsunuz. Vade farkı ilave edilerek bankanız ödemenizi taksitlere bölüyor. 1300 civarı bir meblağ oluyor.

Ben kendime telefon almaya gittiğimde taksit kalktı dedi yeni kanuna göre.Daha sonra satıcı isterseniz tek çekim yapalım.
Siz bankanızı arayarak bu borcu takside böle bilirsiniz dedi ( aynı mantık ama daha uzunu )
Sonuç=Kartınız ile Tek çekim yaptıktan sonra bankanızı arayarak en son işleminizi bölmenizi isticeksiniz. normal taksit öder gibi bankanıza ödeyeceksiniz :) İyi Technopat'lar.

Ben kendime telefon almaya gittiğimde taksit kalktı dedi yeni kanuna göre.Daha sonra satıcı isterseniz tek çekim yapalım.
Siz bankanızı arayarak bu borcu takside böle bilirsiniz dedi ( aynı mantık ama daha uzunu )
Sonuç=Kartınız ile Tek çekim yaptıktan sonra bankanızı arayarak en son işleminizi bölmenizi isticeksiniz. normal taksit öder gibi bankanıza ödeyeceksiniz :) İyi Technopat'lar.
1000 tl ye kaç tl vade farkı olur ?

Ben Asus Zenfone 5 Aldım sizin dediğiniz gibi 700 TL'yi 3 aya aşşa yukarı 43 TL civarı vade farkı oldu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı