Telefonu bilgisayar için barkod okuyucu olarak kullanmak için uygulama önerisi

İşletim sistemi
Android

mustaq120

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD A9 3 GHz apu
12 GB ram
1 TB HDD + 256 GB SSD
Merhaba telefondan okuttuğum barkodu otomatik bir şekilde seçtiğim yere yazılması istiyorum (aynı bilgisayara takılan okuyucular gibi) ve bunun için birkaç uygulama denedim ama hepsi belirli bir limite kadar bunu yapıyor. Bunun için bir öneriniz var mı?

Uygulamaların fiyatları uygunsa satın alman daha mantıklı. en azından denediğin ve çalıştığına emin olduğun bir yazılım sahibi olmuş olursun. O zaman kısıtlama vs. olmayacaktır.

Uygulamaların fiyatları uygunsa satın alman daha mantıklı. En azından denediğin ve çalıştığına emin olduğun bir yazılım sahibi olmuş olursun. O zaman kısıtlama vs. olmayacaktır.

Öneriniz için teşekkürler ancak ben kısa bir süre için kulanacağım ve de açık kaynak yazılımlı benim ihtiyacımı görecek bir uygulama buldum.
bu konuya çözüm için bakacaklar için:
Barcode2Win adlı uygulamayı yükledim

Güvenli mi?

Güvenli mi? Windows Defender uyarı verdi!

Hocam açık kaynak demişim değilmiş o zaman öyle sanmışım.
Ancak ben kendi bilgisayarımda çalıştırmıştım bir sıkıntı görmedim.
Büyük ihtimalle Wi-Fi'yi kullandığından dolayı olabilir ortak ağa bağlı cihazlardan barcod2Win olan cihazları aramaya çalıştığından olabilir ama net bir şey diyemem bende Defender uyarı vermiyordu.

Önerebileceğiniz bir uygulama var mı?

Hocam önerebileceğim çok uygulama yok bazıları var işte ilk 50 okuma bedava filan sonrası paralı yapıyorlar belki APK sınınkulnırsınız ya da lisansını alırsınız.
Ancak ben bu uygulamayı bulmuştum ücretsiz muadil olarak bir sıkıntıda çıkarmamıştıbayarları zordu sadece oda biraz karıştırınca anlaşılıyor.

Hocam GitHub'a baktım bir sürü böyle uygulama var isterseniz GitHub'ta.

Kod:
Barcode scanner wifi

Yazınca size iyi gelen uygulamalara bakabilirsiniz.
Ben bir tane buldum ama daha çok var denemedim ama.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı