Telefonu Flash bellek olarak televizyona tanıtmak mümkün mü?

Percival

Kilopat
Makaleler
3
3D film indirdim televizyona takıp izleyebileceğim o kadar yüksek boyutlu bir belleğim yok elimde sadece dizüstü bilgisayarım (HDMI kablom yok) ve Samsung Galaxy A7 2018 var, televizyonda Samsung. Bunun bir yolu var mı ev boşken şöyle 3D keyfi yapayım diyorum. Ekrana yansıtma ile 3D olmuyor ve FPS rezil bir hale görüntü veriyor.

Telefonunuzu usb ile televizyona bagladiktan sonra yukari kisimda telefonunuza bildirim gelecek. Baglanti seklini MPT olarak ayarlarsaniz televizyon, telefonunuzu harici bellek olarak algilar.

Öncelikle telefon hakkındaya gel oradan yazılım bilgilerine gir yapım numarasına 3-4 defa art arda bas geliştirici seçenekleri açılacak ayarlar menüsünde.
Daha sonra geliştirici seçeneklerine gir varsayılan USB yapılandırmasına gel oradan dosya aktarımını seç.
Screenshot_20190405-004912_Settings.jpg

Screenshot_20190405-004906_Settings.jpg

Telefonunuzu usb ile televizyona bagladiktan sonra yukari kisimda telefonunuza bildirim gelecek. Baglanti seklini MPT olarak ayarlarsaniz televizyon, telefonunuzu harici bellek olarak algilar.
Dosya aktarımı diyorum algılamıyor, fotoğraf aktarımı diyorum algılıyor ama o zamanda resim bulunmadı diyor.
Öncelikle telefon hakkındaya gel oradan yazılım bilgilerine gir yapım numarasına 3-4 defa art arda bas geliştirici seçenekleri açılacak ayarlar menüsünde.
Daha sonra geliştirici seçeneklerine gir varsayılan USB yapılandırmasına gel oradan dosya aktarımını seç.
Eki Görüntüle 382968
Eki Görüntüle 382969
Bende dosya aktarımı yok ama MTP oluyor büyük ihtimalle ama algılamadı.
Screenshot_20190405-011052_Settings.jpg
Screenshot_20190405-011104_Settings.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı