Telefonu Sıfırladıktan Sonra Otomatik İndirilen Uygulamalar

emreemiryg

Decapat
Telefonum Redmi Note 10 Pro. Telefonumu fabrika ayarlarına döndürdüm ve kurulumu yaparken kendi önerdiği oyunları ve uygulamaları indirmeye başladı. (ki ben onları kullanmıyorum) İşte Bingo Live, Candy Crush ve daha nice oyunlar. Ben bunları ilk önce sildim ve gittim Getapps'in (Mi'nin Play Store'u bildiğiniz üzere) verilerini temizledim. Sonra baktım ki temizledikten sonra bir daha yüklemeye başladı, tekrar sildim ve şu an sorun yok gibi. Ama Bingo Live gibi uygulamaları 3 kere sildiğimi hatırlıyorum. Bu normal midir? (En başta kurulum yaparken bana Bingo Live gibi uygulamaları yüklememe gibi bir seçenek bırakmadı.)

Telefonum Redmi Note 10 Pro. Telefonumu fabrika ayarlarına döndürdüm ve kurulumu yaparken kendi önerdiği oyunları ve uygulamaları indirmeye başladı. (ki ben onları kullanmıyorum) işte bingo Live, Candy Crush ve daha nice oyunlar. Ben bunları ilk önce sildim ve gittim Getapps'in (mi'nin Play Store'u bildiğiniz üzere) verilerini temizledim. Sonra baktım ki temizledikten sonra bir daha yüklemeye başladı, tekrar sildim ve şu an sorun yok gibi. Ama bingo Live gibi uygulamaları 3 kere sildiğimi hatırlıyorum. Bu normal midir? (en başta kurulum yaparken bana bingo Live gibi uygulamaları yüklememe gibi bir seçenek bırakmadı.)

EU ROM yükleyin.

Normaldir yani değil mi, yani inen Candy Crush'u falan açmam bir sorun yaratmaz? Açıp kapattım hemen zaten. Elbette basit bir oyun ama ben kendim indirmediğim için ve teknoloji ile çok bilgim olmadığı için tereddüt ettim. Sonra sildim zaten..
Çoğu telefon markası cihaza ön yüklü olarak bu tür oyunlar ve uygulamalar ekler. Silebilirsinizde, girebilirsinizde. Sorun olmaz.

Geri
Yukarı