Çözüldü Telefonum hiçbir zaman 4,5 G çekmiyor, her yerde H+ çekiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bütçe
0

blastcandn

Decapat
Yer
Konya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Operating System: Windows 11 Pro for Workstations 64-bit (10.0, Build 22000) (22000.co_release.210604-1628)
System Manufacturer: HP
System Model: HP Laptop 15-gw0xxx
BIOS: F.31 (type: UEFI)
Processor: AMD Athlon Silver 3050U with Radeon Graphics (2 CPUs), ~2.3GHz
Memory: 8192MB RAM
Available OS Memory: 6086MB RAM
DirectX Version: DirectX 12
Meslek
Öğrenci
Telefonumun interneti evde, çarşıda, pazarda, dağda bile H+ çekiyor. 4,5 G ayarına ayarlı çok kez kontrol ettim fakat en güçlü çekeceği yerde bile H+ çekiyor. Türk Telekom kullanıyorum ve 15 GB internetim var. Ama çok yavaş ve sinirim bozuluyor. Daha önceden yaşayan veya bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Telefonumun interneti evde, çarşıda, pazarda, dağda bile H+ çekiyor. 4,5 G ayarına ayarlı çok kez kontrol ettim fakat en güçlü çekeceği yerde bile H+ çekiyor. Türk Telekom kullanıyorum ve 15 GB internetim var. Ama çok yavaş ve sinirim bozuluyor. Daha önceden yaşayan veya bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
Cihaz nedir?

Operatörü arayın ve LTE bağlantıya sim kartınız açılsın (TT ile aynı şey benimde başıma geldi, hat değiştirdim ve 3G çekim alıyordum sadece, müşteri hizmetlerini arayınca çözüyorlar).

Sorunun telefonunuzda veya siminizde olduğunu sanmam hocam. Baz istasyonu kalitesi ve uzaklığı ile alakalı gibime geliyor. Bulunduğunuz yerde eski ve uzak baz istasyonları varsa 4.5G çekmesi zor. Bir de TT de sürekli bağlantı sorunları olduğunu arkadaşlarımda söylüyordu. Eğer moralinizi çok bozuyorsa ve yapabiliyorsanız başka operatöre geçin bence.

Sorunun telefonunuzda veya siminizde olduğunu sanmam hocam. Baz istasyonu kalitesi ve uzaklığı ile alakalı gibime geliyor. Bulunduğunuz yerde eski ve uzak baz istasyonları varsa 4.5G çekmesi zor. Bir de TT de sürekli bağlantı sorunları olduğunu arkadaşlarımda söylüyordu. Eğer moralinizi çok bozuyorsa ve yapabiliyorsanız başka operatöre geçin bence.

Abi, aynı evde TT kullanan annem, babam, ablamın hattı 4,5G çekiyor benim H+.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı