Telefonum kayboldu

imesu

Hectopat
Yer
Miami
Daha fazla  
Bugün bisikletle arkadaşımın yanına gidecektim telefonum olmadığını fark ettim ve evde unutmuşum deyip devam ettim eve geldim telefon yok.
Saatler geçti hala arayınca telefon çalıyor ama en son şarjı azdı telefonun kapanabilir.
Telefonun İnternet ve GPS'si kapalıydı, ne yapabilirim?
Bu arada telefon hala çaldığına göre birisi bulmamıştır herhalde ama şarjı biterse ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün bisikletle arkadaşımın yanına gidecektim telefonum olmadığını fark ettim ve evde unutmuşum deyip devam ettim eve geldim telefon yok.
Saatler geçti hala arayınca telefon çalıyor ama en son şarjı azdı telefonun kapanabilir.
Bu arada telefon hala çaldığına göre birisi bulmamıştır herhalde ama şarjı biterse ne yapabilirim?
Telefonunuzda şifre var mıydı? Telefonu nasıl bulacağınızdan önemlisi içindeki bilgilere erişilmemesi.

Google hesabından telefonun erişimi kapatılabiliyordu sanırım hatırlamıyorum, yapabileceğiniz tek şey polise baş vurmak, zaten çalıntı telefonu okutamazlar.

Telefon markası nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı