Telefonum klozete düştü neler yapmalıyım?

Pirince yatırmak mantıklı değil. İçinde sıvının kalmaması lazım. Dikey pozisyonda kaloriferin üzerine koyun. Eğer bir oksitlenme varsa (görünür, görünmeyen sökülmesi gereken parçalarda) oksitlenme varsa en yakın servise başvurun.

4 saniye kaldı hocam. Fazlası yoktur.

Oksitlenme ihtimalli düşük o zaman. Tekrardan geçmiş olsun.

Teşekkürler. Dik vaziyette peteğin üzerinde duruyor.

İçindeki parçalara sızıntı yapmıştır nem bile kalsa oksitlenme yapar sen en iyisi onu açmadan ve beklemeden ya işini bilen telefoncuya ya da servise ver.

Ne yazık ki ekrana sızmış. Ekran gidip geliyor ve suyun izi ekran içerisinde belli oluyor. Arka kasasını çıkarıp ekran ve diğer soketlerini söktüm. Sabaha kadar peteğin üzerinde bekleteceğim. Sabah da doğru servise.

İyi yaparsınız. Kurudu diye kullanmayın telefonun içi kurumaz oksitlenir pas tutar bu sefer hiç kullanılamaz hale gelebilir. Servise götürün dediğiniz gibi.

Geçmiş olsun tekrar.

İyi yaparsınız. Kurudu diye kullanmayın telefonun içi kurumaz oksitlenir pas tutar bu sefer hiç kullanılamaz hale gelebilir. Servise götürün dediğiniz gibi.

Geçmiş olsun tekrar.

Telefonu servise bıraktım. Akşam üzeri durumu belli olacak. Denemek için pili taktık ekranda hiç hayat yoktu. Umarım yapılabilir bir arıza yapmıştır.

Ne yazık ki ekran değiştirilmesini gerektirecek derecede hasar almış. yarın deneme amaçlı ekran takılacak başka arıza var mı kontrol edilecek. açıkçası yapılsa bile uzun vadeli kullanır mıyım bilemiyorum. servisteki adam ekranı değiştirsek bile oksitlenme durumuna karşı net bir şey söyleyemeyeceğini belirtti.

Son düzenleme:
Cevap yazan herkese teşekkür ederim. Telefonun ekranı değişti. 850 TL masrafı çıktı. Paranın çıkacağı varmış diyorum. Tekrar teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…