Telefonum yere düşünce şarjı azaldı ?

Hatta size şöyle diyebilirim. Mesela şarjınız %30 kapatıp açtığınızda farz edelim şarj % 10'a düştü. % 10'a düştüğü zaman telefonu kurcaladığınız zaman belli bir süre %10'nun altına düşmez.

Hatta size şöyle diyebilirim. Mesela şarjınız %30 kapatıp açtığınızda farz edelim şarj % 10'a düştü. % 10'a düştüğü zaman telefonu kurcaladığınız zaman belli bir süre %10'nun altına düşmez.
Bence bu durum çok can sıkıcı. Ben 1 günlüğüne iPhone 4S kullandım şarj tam 100 olduğunda 100 den aşağı inmesi 5 dakika gibi bir süreyle gerçekleşiyor. Ki cihaz 2 senelik. Bu arada, iOS bir başka..

Bence bu durum çok can sıkıcı. Ben 1 günlüğüne iPhone 4S kullandım şarj tam 100 olduğunda 100 den aşağı inmesi 5 - 6 dakika gibi bir süreyle gerçekleşiyor. Ki cihaz 2 senelik. Bu arada, iOS bir başka..

Android telefonları açıp kapatınca şarj göstergeleri sapıtıyor.:) Şarj göstergesi az gösterir ama şarj fazla dayanıyor.

Samsung'lar batarya ve batarya göstergeleri konusunda sapıtmalar yapabiliyor. Çok takılma, 2 yıl batarya gider, sonra batarya değiştirirsin gerekirse.

Android'te genel olarak şarj gösterge simgesi 14-27-45-57 gibi değerler kullanılıyor. Bu değerlerin dışında bir değer olunca yuvarlama yapıyor. Kendim SystemUI'nin kaynak kodlarından baktım. (Android ICS için.)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı