Telefonuma hangi ROM'u atmam gerekiyor

kevlar07

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba telefonuma ROM atmak istiyorum markası Samsung, modeli J3 Pro 2017 J330F. Telefon yurt dışı ama ben hangi ülkeden olduğunu bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

Lineage OS iyidir.

Arkadaşlar merhaba telefonuma ROM atmak istiyorum markası Samsung, modeli J3 Pro 2017 J330F. Telefon yurt dışı ama ben hangi ülkeden olduğunu bilmiyorum yardımcı olur musunuz?
Custom ROM mu atacaksınız yoksa Samsung'un orjinal ROM'unu mu?

Android sürümünü alabilir miyim?

Linage OS'un bir sürü sürümü vardır. Hatta ben Samsung S3 de linage OS unoffıcal kulanarak Android 10 kullanıyorum. Kardeşim için.
Offıcal ROM'lar güvenilirdir. Ama unoffical güvenilir değil ama hiç bankacılık yapılmadığından sıkıntı olmuyor.
Eğer ROM bulamazsanız unoffıcal ROM kurmanız gerek.

Custom ROM mu atacaksınız yoksa Samsung'un orjinal ROM'unu mu?
orjinal rom atmak istiyorum ama telefon yurt dışı şebeke sorunu var bide imei atmak gerkiyormuş
Linage OS'un bir sürü sürümü vardır. Hatta ben Samsung S3 de linage OS unoffıcal kulanarak Android 10 kullanıyorum. Kardeşim için.
Offıcal ROM'lar güvenilirdir. Ama unoffical güvenilir değil ama hiç bankacılık yapılmadığından sıkıntı olmuyor.
Eğer ROM bulamazsanız unoffıcal ROM kurmanız gerek.

ROM hallettik diyelim telefon yurt dışı IMEI sistemi var içinde telefona ben IMEI attırmıştım şebeke sorunu olursa ne yapmalıyım

Geri
Yukarı