Telefonuma PUBG Mobile inmiyor

1 Ay oyna bakalım 2 GB mı en kötü 4.7 GB :D sizde olayı araştırmadan yorum yapmayın ayrıca cihaza göre değişiklik gösterebilir.

Oyunu indirmek için gereken alan 2-2.5 GB tekrar ediyorum indirmek iyi okuyun. Oyunu aktif olarak oynuyorum bilginizi gözden geçiriniz. Ve orada indirmeyi kastettim ama oyundaki içerikler indirilmezse hiç bir sorun yaşanmaz alan yeter.

Son düzenleme:
PUBG 5+ GB depolama alanı ister. İndirme dosyası daha küçük boyutta olabilir. Telefon hafızasındaki ıvır zıvırları hafıza kartına atarsan sorunu çözersin. İyi oyunlar.
Yazdığınıza cevap olarak yazdım ve 2.5 GB yeterlidir oyunu indirmek için hatta tamamen yeterlidir oyundaki içerikleri indirmezseniz.
Siz orada alan demişsiniz ayrıca yetiyor demişsniz bence kendi yazdığınız bir okuyun derim ve ayrıca bende orada belirtim :D.

Yazdığınıza cevap olarak yazdım ve 2.5 GB yeterlidir oyunu indirmek için hatta tamamen yeterlidir oyundaki içerikleri indirmezseniz.

Haklısınız ancak bende içerikleri indirmedim. Ancak her kazanılan öğede vb. şeylerde aşırı bir MB yüklemesi oluşmakta. Oyun geliştirme ile ilgilenirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı