Çözüldü Telefonumda eskiden kayıtlı olan kişiler Telegram'da kayıtlıymış gibi görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kamurannn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, şu WP olayından sonra millet telegram geçmeyi başladı ve benim 1 - 2 sene önce silmiş olduğum telefon numarası bile "A Telegram Katıldı" olarak bildirim geliyor. Açıkçası bu aylardır vardı ama bugün unuttuğum kişilerde bile bildirim geliyor. Telefon rehberime giriyorum kayıtlanmış oluyor. (EK - 1)
Sizlerde böyle bir sorun yaşıyor musunuz?

Dosya Ekleri

• IMG_20210110_201548.jpg
    IMG_20210110_201548.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 2.492
Son düzenleme:
Çözüm
7E53076B-AC63-4947-BD0E-860F3D4D9B7B.jpeg

1. Gizlilik ayarlarından ilk olarak Eşitlemeyi kapatın.
2. Eşitlenmiş kişileri silin.
3. Rehberi yeniden eşitleyin.
Sorununuz çözülmüş olacak.

iOS kullanıyorsanız, Gizlilik>Veri(En altta) sekmesinde bulabilirsiniz bu ayarları.
Telegramda böyle bir problem varmış. Kullandığınız numaranın eski sahibinin Telegram ile konuştuğu kişileri görebiliyormuşsunuz. Güveliğe bak!!!

7E53076B-AC63-4947-BD0E-860F3D4D9B7B.jpeg

1. Gizlilik ayarlarından ilk olarak Eşitlemeyi kapatın.
2. Eşitlenmiş kişileri silin.
3. Rehberi yeniden eşitleyin.
Sorununuz çözülmüş olacak.

iOS kullanıyorsanız, Gizlilik>Veri(En altta) sekmesinde bulabilirsiniz bu ayarları.

Son düzenleme:
Çözüm
Telefondan silinen numaralar sim kart içerisinde kalabiliyor bazen. Android kullanıyorsanız rehber ayarlarından sim karttaki numaraları listeleyip silin.

Telefon rehberinizden ayarlar kısmına girip görüntülenecek kişiler sekmesinden tümünü seçin. Rehber listesine geri dönüp eski kişilerin numaralarını silin. Bende bugün karşılaşmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı