Telefonumda kablolu kulaklık kullanamıyorum

Ardaa_xx06

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün Ankara aşırı yağışlıydı bende arkadaşımla dışarıdaydım.
Telefon pantolonumun cebindeydi çoğunlukla çıkarmamıştım ve eve geldiğimde telefondan ses cızırtılı geliyordu.
Bende korkarak yöntemleri okudum ve alttan içime çekmek geldi bende telefonumun altından şarj girişi ve kulaklık girişinden içime çektim.
Daha sonra ses düzeldi bende mutlu olmuştum taki kablolu kulaklığımı takana kadar.
Kablolu kulaklığı taktıktan sonra ses gelmedi ve baktığımda algılamadı.
Takarken tık sesi gelmişti ve sabit şekildeydi ama ses gelmiyordu.

Bir de ses dışarıdan geliyordu kulaklığa gelmiyordu belirteyim.

Merhaba. Bugün Ankara aşırı yağışlıydı bende arkadaşımla dışarıdaydım.
Telefon pantolonumun cebindeydi çoğunlukla çıkarmamıştım ve eve geldiğimde telefondan ses cızırtılı geliyordu.
Bende korkarak yöntemleri okudum ve alttan içime çekmek geldi bende telefonumun altından şarj girişi ve kulaklık girişinden içime çektim.
Daha sonra ses düzeldi bende mutlu olmuştum taki kablolu kulaklığımı takana kadar.
Kablolu kulaklığı taktıktan sonra ses gelmedi ve baktığımda algılamadı.
Takarken tık sesi gelmişti ve sabit şekildeydi ama ses gelmiyordu.

Bir de ses dışarıdan geliyordu kulaklığa gelmiyordu belirteyim.

Kulaklığı takarken girişiyle biraz oyna bakalım sağa sola çevir takarken olmazsa ya kulaklıkta sorun vardır ya da telefonun kulaklık girişinde. Eğer ıslandıysa pirinçe at 15-20 dk sonra bir daha dene bakalım.

Islak soket uyarısı gibi bir şey veriyor mu?
hayır vermiyor

Kulaklığı takarken girişiyle biraz oyna bakalım sağa sola çevir takarken olmazsa ya kulaklıkta sorun vardır ya da telefonun kulaklık girişinde. Eğer ıslandıysa pirinçe at 15-20 dk sonra bir daha dene bakalım.
tamam denicem ama 2 3 saat bekleticem

pirinçte beklettim ve içine girmemişti kulaklık ama iğneyle kirip bir şekilde hallettiktrn sonra denedim ve oldu teşekkürler

Son düzenleme:

Geri
Yukarı