Telefonumda kablosuz internet çok yavaş

Salih Durmaz

Decapat
Merhabalar Superonline internet kullanıyorum ve memnunumda bilgisayarımda tam verim alabilirken telefonumda modemin dibinde olmama rağmen çok az çekiyor Instagram'da bir posta bakabilmek için 15-30 sn. bekliyorum neredeyse.
Ve ayrıca bilgisayarım üzerinden bir indirme yaparken tüm interneti tabiri caiz ise bilgisayar sömürüyor bunun diğer cihazlarda ya da bilgisayarımda herhangi bir siteye giremiyorum indirme yaparken. Bunun bir ayarı var mıdır acaba?

Telefonun internetin dibindeyken mi sadece full çekiyor? Böyle bir sorun varsa anten kablosu veya anten hasar görmüştür. Son zamanlarda o telefonu herhangi bir bakım için bir telefoncuya verdiniz mi?

Telefonun internetin dibindeyken mi sadece Full çekiyor? Böyle bir sorun varsa anten kablosu veya anten hasar görmüştür. Son zamanlarda o telefonu herhangi bir bakım için bir telefoncuya verdiniz mi?

Telefonum herhangi bir şekilde tamire gitmedi.
Dış hat kablosu yeni değişti.
Ve modem dibinde iken sinyal gücünü mükemmel olarak gösteriyor ama yavaş.

Bu genellikle olan bir şey zaten. Modemde kanal değiştirme ayarı var mı? Ben aktif olarak Superbox kullanıyorum ve bende var. Kanalını değiştir ve bir de öyle dene.

Geri
Yukarı