Telefonumda virus olabilir mi?

AusWitzh

Hectopat
Pullbear de yazılar düzgün görünmüyor nedeni nedir? 2gun önce Gmail hesabım da ele geçirilmişti bilgisayarıma virüs girdi sanmıştım telefona girmiş olabilir mi? Kaspersky yüklü.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240318_210100.jpg
    Screenshot_20240318_210100.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 35
Detaylı virüs taraması yapın. Yapabiliyorsanız telefonun fontunu değiştirip (isterseniz) eski hale getirin bakalım düzelecek mi.

Pullbear de yazılar düzgün görünmüyor nedeni nedir? 2gun önce Gmail hesabım da ele geçirilmişti bilgisayarıma virüs girdi sanmıştım telefona girmiş olabilir mi? Kaspersky yüklü.
APK kullanıyor musunuz? Son zamanlarda bilmediğiniz bir siteye girdiniz mi?
Eğer içiniz rahat etmiyorsa ''Dr. Web Light'' aracılığı ile virüs taraması yaptırın.

Böyle bir şeye bakıp da telefonuma virüs girdi diyemezsin belki girmiştir ama telefona virüs girdiğinde fontların değiştiğini hiç görmedim.

Arkadaşların dediği gibi virüs taraması yapmak en doğrusu olacaktır.

APK olarak yükleme dışında bugüne kadar telefona hiçbir virüs girmedi APK olarak yükleyip bulaştıysa sizin hatanız telefon zaten yüklerken uyarı verecektir sizde o uyarıyı es geçersiniz bu forumdaki virüs bulaştı mı konuları can sıkmaya başladı artık.

APK olarak yükleme dışında bugüne kadar telefona hiçbir virüs girmedi APK olarak bulaştıysa sizin hatanız telefon zaten yüklerken uyarı verecektir sizde o uyarıyı es geçersiniz bu forumdaki virüs bulaştı mı konuları can sıkmaya başladı artık.

Forum forumdur eğer cevap vermeye üşeniyorsan cevap verme konular hoşuna gitmiyor olabilir ama bir insan bu konudan tedirgin oluyor bu şekilde üste çıkmanın bir anlamı yok.

APK olarak yükleme dışında bugüne kadar telefona hiçbir virüs girmedi APK olarak yükleyip bulaştıysa sizin hatanız telefon zaten yüklerken uyarı verecektir sizde o uyarıyı es geçersiniz bu forumdaki virüs bulaştı mı konuları can sıkmaya başladı artık.
Hayır apk herhangibir uygulama kullanmıyorum. Daha önce virüs de yemedim.

Geri
Yukarı