Telefonumdaki garip ve çok eski tarihli fotoğraflar

NRVS

Megapat
Makaleler
9
Yer
C-137
Meraktan galerimdeki ilk fotoğraflara bakmak istedim ama karşıma bu sonuç çıkınca çok şaşırdım. Almanya konumlu fotoğraflar ve 26 Ekim 1985 tarihli fotoğraflar vardı. Virüs falan mı bulaştı acaba hiçbir fikrim yok. Telefon ile oyun oynayan birisi değilim yani korsan oyun ya da uygulama yüklemedim.

Telefonum Xiaomi Mi 8 ve sıfır olarak aldım.

1.jpg

2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Meraktan galerimdeki ilk fotoğraflara bakmak istedim ama karşıma bu sonuç çıkınca çok şaşırdım. Almanya konumlu fotoğraflar ve 26 Ekim 1985 tarihli fotoğraflar vardı. Virüs falan mı bulaştı acaba hiçbir fikrim yok. Telefon ile oyun oynayan birisi değilim yani korsan oyun ya da uygulama yüklemedim.

Telefonum Xiaomi Mi 8 ve sıfır olarak aldım.

Eki Görüntüle 1009140

Eki Görüntüle 1009142
Acaba yazılım hatası vb. olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Google, Discord vs.'den indirdiğiniz şeyler sonucunda bazı fotoğrafların tarihi ve konumu böyle olabiliyor. Normaldir endişelenmeyin.

Fotoğraflarda test yazıyor, ürün teşhir ürünü ise mağazada telefonu inceleyen kullanıcılar albüm uygulamasını test edebilsin diye eklenmiş meta'sız fotoğraflar olabilir. Benim iPad'imde de 1985'e ait bir fotoğraf var, 1985 dijital meta başlangıç tarihi. Virüslerden endişelenmenize gerek yok.

Telefonu yaklaşık 1-2 yıldır kullanıyorum arkadaşlar yeni almadım. Ya daha önce hiç fark etmedim bu resimleri(düşük bi ihtimal) ya da yeni geldi resimler.

Geri
Yukarı