Telefonumu bozmam lazım

Öncelikle verilen yanıtlara dün cevap vermek isterdim ama bağlacı ayrı yazmadığım için 1 günlük ceza almıştım. Şimdi arkadaşlar bazı yorumlar gelmiş babanın parasına yazık değil mi, yapma etme, gibi beni iyi niyetleriyle uyarmışlar arkadaşlar. Ancak bilmedikleri bazı şeyler var. Elimde bulunan Nokia X2-00 telefon 1 sene önce alınmıştır. Ekran camı tamamen çiziklerle dolu, arka kapak demir olmasına rağmen boyası kavlamış, USB giriş kapa kopmuş ve şarjı sürekli kullanımda 1 gün normal kullanımda 2 gün gitmektedir. Yani anlayacağınız telefon 1 yıllık bile olsa görünüşü 5 yıllık gibi. Ayrıca telefonu kendi kazandığım para + babam dan almış olduğum 50 lira ile aldım. Telefonun günümüz fiyatı 300 lira. O kadar kullanım ve yıpranmadan sonra telefonu yarı fiyatından aşağıya bile satamazsın. Şunu da belirteyim hayatında hep bir başarı karşılığında babandan bir hediye alınca aklına telefonunu bozmak gelebilir...!

Not:Telefona dokunmadım. Yağmurda ıslandığı haliyle duruyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…