Telefonumu kırılmaz cam olmadan kullanmalı mıyım?

DeSeRT_TR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonuma kırılmaz cam taktırdım şeffaf seramik nano. Düz nano yokmuş maalesef, hiçbir yerde bulamadım. Bu seramik kısmı ekranın HD'liğini yani netliğini götürüyor. HD yazıyor fakat hiç HD gibi değil görüntü, hafif mat gibi. Sizce kırılmaz camı söktürüp kırılmaz cam olmadan kullanayım mı? Ne gibi bir zararı olabilir, telefonu evde kullanıyorum. Telefonunu kırılmaz cam taktırmadan kullananlar bilgi verebilir mi? Artısı, eksisi nedir, ne gibi bir zararı olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar telefonuma kırılmaz cam taktırdım şeffaf seramik nano. Düz nano yokmuş maalesef, hiçbir yerde bulamadım. Bu seramik kısmı ekranın HD'liğini yani netliğini götürüyor. HD yazıyor fakat hiç HD gibi değil görüntü, hafif mat gibi. Sizce kırılmaz camı söktürüp kırılmaz cam olmadan kullanayım mı? Ne gibi bir zararı olabilir, telefonu evde kullanıyorum. Telefonunu kırılmaz cam taktırmadan kullananlar bilgi verebilir mi? Artısı, eksisi nedir, ne gibi bir zararı olur?
Telefonlar eskisi gibi çıtkırıldım değil:D kullandığım modele düzgün kırılmaz cam olmadığı için sadece kılıf kâfi:D sadece ekran çizilmeye daha çok meyilli o kadar.

Ben kırılmaz cam olmadan kullanıyorum, artıları var, oyunlarda tepkime süresini vs azalttı. Ama eksileri çok, ekran kırılırsa modeline göre fiyatları artıyor, genel olarak pahalı. Parmak izi çok bırakıyor. Etik bir şekilde kullanırsanız bir sorun yaratacağını düşünmüyorum

Hayatımda kılıf, film, kırılmaz cam takmadım telefonlarıma. Bir tanesi bile kırılmadı, hem telefonu daha dikkatli kullanmayı öğreniyorsun.
Hocam farzedelim cuup elinden kaydı, 12klık telefonuna ne olacak?

Hani psikolojik olarak insan koruma altına almak istiyor.

Hocam farzedelim cuup elinden kaydı, 12klık telefonuna ne olacak?

Hani psikolojik olarak insan koruma altına almak istiyor.

Kaydı ama kırılmadı. Bunca sene hiç telefon düşürmedim mi sandın, tamircilerdeki telefonların %90'ı kılıflı korumalı telefonlar biliyorsun değil mi? Affedersin kılıf var diye hayvan gibi kullanıyorlar, çoluk çocuğun eline veriyorlar iki parça alıyorlar sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı